טל סחר - דודי שמש
 
 
 
 
1800-534-700
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

איך בוחרים קולטי שמש לדוד?

 

בדוד השמש, קולטי השמש הם רכיבים בעלי חשיבות גבוהה ביותר

 
דוד שמש הוא מכשיר בעל חשיבות רבה מאוד לאורח החיים היום יומי שלכם, כאשר בבית של כמעט כל אחד מאתנו מותקן דוד שתפקידו לחמם מים בצורה יעילה בהתבסס על קרני השמש, מבלי שנצטרך להוציא על כך כסף במשך מרבית השנה. עבודתו של דוד השמש מבוססת על קולטי שמש, שתפקידם כפי שניתן להבין משמם לקלוט את קרני השמש המגיעות לגג הבית שלנו, ללכוד אותן ולנצל אותן עבור חימום המים בתשתית הדוד – וצריך לדעת כיצד לבחור קולטים בצורה הנכונה והיעילה ביותר עבור דוד השמש שלכם, אם אתם צריכים לרכוש קולטים עבור הבית שלכם.

 

כיצד תבחרו בצורה הנכונה ביותר קולטים עבור דוד השמש שלכם?

 
גודל הקולט – קולטי שמש נבדלים זה מזה בגודל שלהם, כאשר בהתאם לנפח הדוד של הדירה שלכם עליכם לבחור בקולט מתאים. התייעצו עם מומחים והבינו מה גודל הקולטים הנחוצים עבור חימום יעיל של מים בנפח דוד בהתאם למה שמותקן בדירה שלכם – והבטיחו חימום מים יעיל.

חומרי גלם – עוד פרמטר שמבדיל קולטי שמש אלה מאלה הוא חומרי הגלם עליהם הוא מבוסס. הסטנדרטים הגבוהים בתחום הם קולטים מבוססי זכוכית בעובי 3 מילימטר, ומערכת צינורות המבוססת על ברזל, פלדה או נחושת – כאשר הנחושת מובילה מהר יותר חום אך גם נתונה יותר לתקלות, ואילו הפלדה והברזל עמידות ביותר ומחממות מעט פחות מהר.


עמידות לתקלות – כדאי לבדוק שקולטי השמש שבהם אתם בוחרים עומדים בסטנדרטים המחמירים ביותר של מכון התקנים ומתאימים לתנאי מזג האוויר והתשתיות בישראל. כך, נוכל למדוד קולטי שמש בסטנדרטים של איטום, של שמירה על איכות הסביבה ושל יעילות אנרגטית – ולהבטיח שאנחנו בוחרים במוצר הנכון.

 
קולטי שמש על גג בית
 

עם טל סחר – אתם בוחרים בצורה הנכונה ביותר לדוד השמש שלכם

 
אם אתם מחפשים קולטי שמש או כל מוצר אחר הקשור לדוד השמש שלכם, הגעתם למקום הנכון. אצלנו בטל סחר עובדים עם מוצרים ברמה הגבוהה ביותר, ואנחנו את המענה המקצועי שלנו עבור מגוון רחב של לקוחות ועושים זאת על הצד הטוב ביותר.