מערכות אנרגיה סולארית מתקדמות בטל סחר

 

אנרגיה סולארית היא היום האנרגיה היעילה והזולה ביותר שניתן להשיג

טל סחר מציעה לכם מגוון מערכות אנרגיה סולארית מתקדמות – לניצול מיטבי של אנרגיית השמש לצורך הנאה ממים חמים ומחשמל הרבה יותר זול.

לקבלת מידע נוסף ולהזמנת מערכות סולאריות חייגו עכשיו 9316061 - 08

מהן מערכות סולאריות?


מערכות סולאריות הן מתקנים שונים אשר הופכים את קרינת השמש לאנרגיה חשמלית. המרת אנרגיית השמש לחשמלית מתבצעת באמצעות תאים פוטו-וולטאיים (הנקראים גם תאי שמש או תאים סולאריים). תאים אלה עשויים מחומרים מוליכים למחצה, שכאשר השמש מקרינה עליהם נוצרת תנועה של אלקטרונים, הגורמת לכך שבשדה החשמלי ייווצר זרם חשמלי ישר.

סוגים של מערכות סולאריות

 
שני הסוגים העיקריים של מערכות סולאריות הם דודי שמש ומערכות להפקת חשמל:

  • דודי שמש – מערכת דודי השמש קולטת את קרינת השמש באמצעות הקולטים, ואלה הופכים אותה לאנרגיה המחממת את המים שנמצאים בתוך הדוודים עצמם.

  • מערכות להפקת חשמל – היום יותר ויותר אנשים מחליטים להתקין בביתם מערכת סולארית להפקת חשמל, וזאת במקום להשתמש בחשמל שמספקת חברת החשמל דרך התשתיות הסטנדרטיות. במקרים כאלה מותקנת על הגג מערכת סולארית המורכבת מפאנלים סולאריים שקולטים את השמש והופכים אותה לאנרגיה חשמלית. מערכות כאלה ניתן להתקין באזורים נידחים אשר תשתית החשמל לא מגיעה אליהם, וניתן להתקין על כל גג של בית שמחובר לתשתית החשמל הסטנדרטית – אבל שדייריו מעוניינים להוזיל עלויות ולהועיל לאיכות הסביבה. אחרי הכול – אנרגיה סולארית שעושה שימוש במשאב הטבעי ביותר שיכול להיות מפחיתה את זיהום האוויר והופכת את העולם שלנו להרבה יותר ירוק.

שני סוגי המערכות מאפשרים לנצל בצורה הטובה ביותר את האנרגיה הטבעית של השמש, ותורמים לנו מאוד לשיפור איכות החיים. על מנת להשיג את מרב הניצול של השמש ושל המערכת – חשוב מאוד לקבל ייעוץ מקצועי שיסייע לכם בבחירת המערכת הסולארית המתאימה ביותר לצרכים שלכם.
טל סחר – מערכות אנרגיה סולארית מתקדמותאנרגיה סולארית

טל סחר מזמינה אתכם להתקין דודי שמש איכותיים שיאפשרו לכם לנצל את אנרגיית השמש לטובת הנאה ממים חמים, כמו גם ממערכות סולאריות להפקת חשמל, אשר יפחיתו לכם בהוצאות החשמל ויתרמו מאוד לאיכות הסביבה.
לקבלת מידע נוסף ולהזמנת מערכת אנרגיה סולארית צרו עמנו קשר טלפוני
או דרך האתר ונשמח לעמוד לשירותכם.