דודי השמש של טל סחר

 

הצורך במים חמים לא נגמר לעולם

דוד שמש היא אחת ההמצאות שנותנות לכולנו מקלחת חמה ונעימה גם בימים הקרים ביותר. דוד השמש שנמצא ברוב בתי האב בישראל נמצא על גג הבית ובמשך כל שעות האור קולט באמצעות פאנל סולרי את קרני השמש וכך מחמם את מים, כאשר המנגנון הופך להיות חשמלי בימים המעוננים של החורף. חברת טל סחר להתקנה ותיקון של דודי שמש מציעה את דודי השמש החזקים ביותר שיש, דודי שמש אמינים ועמידים שיהיו לשירותכם בכל מצב ללא תקלות מפתיעות. דודי השמש של טל סחר מוכרים ומועכים לא רק בארץ אלא גם בזירה העולמית.

כיצד פועל דוד שמש?

  • לכל דוד שמש מותקן פאנל סולרי. הפאנל הסולרי בעל שטח פנים גדול וקולט במשך היום את קרני השמש ובעזרת האנרגיה של השמש מחמם את המים שנמצאים במיכל שלידו. כך בימים חמים אנו מקבלים מים חמים כמעט ללא הגבלה וללא המתנה. הניצול של קרני השמש לא רק חוסך בעלויות אלא גם חיוני לסביבה ומהווה אנרגיה ירוקה שתורמת לאיכות הסביבה.

  • כשאין הרבה אור שמש כמו בימי החורף המעוננים, המנגנון הופך להיות חשמלי. בגלל אי יעילותו של הפאנל הסולרי ברגעים אלו, על הלקוח להדליק את גוף החמים שנמצא בדוד השמש באופן חשמלי, על ידי לחיצת כפתור שאותו כולנו מכירים מהבית וכך יש להמתין זמן מסוים עד שהמים יתחממו.

  • המים שמתחממים בשתי הדרכים נמצאים בתוך מיכל גדול מספיק שיספק מים למקלחת לכל המשפחה והוא עובר לצנרת הבית דרך הצנרת הרגילה לכל הברזים במטבח, בשירותים וכמובן גם במקלחת.

דודי שמש עמידים לכל תנאי מזג אוויר

טל סחר מציגה את דודי השמש האמינים והעמידים ביותר שתוכלו לקבל. דוד שמש חייב להיות חזק למפגעי טבע כמו ברד ורוחות עזות וכמובן שהצנרת וגופי החימום שלו יהיו איכותיים ולא יעשו בעיות ללקוח. אף אחד לא רוצה לגלות שיש ברשותו דוד שמש שכבר חודשים לאחר ההתקנה עושה בעיות, מחמם את המים בצורה לא מספקת או למצוא בו נזילות. טל סחר מציעה את דודי השמש החזקים ביותר במדינה וגם התקנה מקצועית שעומדת בכל התקנים על ידי מתקינים מוסמכים ומיומנים.

 

שירותי התקנה ותיקון

השירות שאנחנו בטל סחר מציעים לכם הוא לא רק התקנה של דוד שמש בצורה מקצועית אלא גם טיפול בבעיות, תחזוקה של דודי השמש וכמובן מענה בכל שעה לבעיות חירום שעלולות לצוץ. אנחנו בטל סחר מציעים דודי שמש ללקוחות פרטיים, לשימושים מסחריים, למפעלים ועוד.

אם גם אתם צריכים דוד שמש חזק שלא יאכזב אתכם ורוצים התקנה מקצועית ודוד שמש חזק לאורך שנים הגעתם למקום הנכון, צרו עמנו קשר עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם.

 
דוד שמש
 


 
דודי שמש
 
דודי שמש
 
דודי שמש