טל סחר - דודי שמש
 
 
 
 
1800-534-700
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

דודי השמש של טל סחר - למה כדאי

 
 
דוד השמש משמש לחימום המים לשימוש ביתי באמצעות ניצול אנרגיית השמש. הוא מצמצם את השימוש בדוד חשמל לאפס במהלך חודשי הקיץ, מה שחוסך לא רק כסף, אלא גם פליטה של גזים מזהמים לסביבה.
 

חסכון בחשמל באמצעות דודי שמש

 
 
רמת החיים בארץ עלתה משמעותית בשנים האחרונות, והמשמעות היא שימוש מוגבר במוצרי חשמל. התוצאה היא שחברת החשמל אינה מספיקה לספק את הצריכה של החשמל הגדלה בצורה מהירה יותר מיכולת הייצור. הביטוי למצוקה זו נראה בימים חמים במיוחד או קרים במיוחד, כאשר צריכת החשמל בשיאה. לאור האמור לעיל, כל תושב מדינת ישראל צריך לזכור שאין לנו אנרגיה מיותרת לבזבז וצריך לחסוך בחשמל, גם אם יש לנו את היכולת הכלכלית לממן את צריכת היתר.
 
 
 
דוד שמש
 
 
 
 

כיצד פועל דוד שמש?

 
 
  • לכל דוד שמש מותקן פאנל סולרי. הפאנל הסולרי בעל שטח פנים גדול וקולט במשך היום את קרני השמש ובעזרת האנרגיה של השמש מחמם את המים שנמצאים במיכל שלידו. כך בימים חמים אנו מקבלים מים חמים כמעט ללא הגבלה וללא המתנה. הניצול של קרני השמש לא רק חוסך בעלויות אלא גם חיוני לסביבה ומהווה אנרגיה ירוקה שתורמת לאיכות הסביבה.

  • כשאין הרבה אור שמש כמו בימי החורף המעוננים, המנגנון הופך להיות חשמלי. בגלל אי יעילותו של הפאנל הסולרי ברגעים אלו, על הלקוח להדליק את גוף החמים שנמצא בדוד השמש באופן חשמלי, על ידי לחיצת כפתור שאותו כולנו מכירים מהבית וכך יש להמתין זמן מסוים עד שהמים יתחממו.

  • המים שמתחממים בשתי הדרכים נמצאים בתוך מיכל גדול מספיק שיספק מים למקלחת לכל המשפחה והוא עובר לצנרת הבית דרך הצנרת הרגילה לכל הברזים במטבח, בשירותים וכמובן גם במקלחת.
 
דודי שמש
 

דודי שמש עמידים לכל תנאי מזג אוויר

 
טל סחר מציגה את דודי השמש האמינים והעמידים ביותר שתוכלו לקבל. דוד שמש חייב להיות חזק למפגעי טבע כמו ברד ורוחות עזות וכמובן שהצנרת וגופי החימום שלו יהיו איכותיים ולא יעשו בעיות ללקוח. אף אחד לא רוצה לגלות שיש ברשותו דוד שמש שכבר חודשים לאחר ההתקנה עושה בעיות, מחמם את המים בצורה לא מספקת או למצוא בו נזילות. טל סחר מציעה את דודי השמש החזקים ביותר במדינה וגם התקנה מקצועית שעומדת בכל התקנים על ידי מתקינים מוסמכים ומיומנים.

 

חיסכון באנרגיה ושמירה על איכות הסביבה

 
פרט חשוב נוסף הוא שמירה על איכות הסביבה. בעצם דודי שמש מנצלים אנרגיה זמינה, שמצויה בשפע בארץ, והיא אנרגיית השמש. שימוש באנרגיה זו לא יוצר זיהום אוויר, ולכן מומלץ מאוד להשתמש בדוד שמש כל עוד הדבר אפשרי.

בימים שבהם מדברים רבות על התחממות כדור הארץ ועל הצורך לצמצם את פליטת גזי החממה, כל אדם צריך לעשות את השיקול איפה הוא יכול להצטמצם כדי לא להוסיף לזיהום ההולך וגובר. צמצום זיהום האוויר הוא למעשה חובתנו כלפי הילדים שלנו. השאיפה היא להשאיר להם בירושה עולם נקי יותר.

שימוש בדודי שמש לצורך השפעה על תפועות מערכתיות אבל מה אני, אדם יחיד, יכול לעשות כדי להשפיע על תופעות מערכתיות, כמו התחממות כדור הארץ וצמצום זיהום האוויר העולמי?התשובה היא הכול! כי אם כל אחד יקדיש לנושא האקולוגי קצת מאמץ, הוא יגלה שיש באפשרותו לחסוך המון מבלי לוותר על כלום. מקרה דודי השמש מהווה דוגמה בולטת במיוחד לנושא החיסכון, משום שבעצם לא צריך לוותר על מים חמים אלא להתקין דודי שמש, וכל עוד תהיה שמש, יהיו מים חמים.
 
 
דודי שמש
 
 
 
דודי שמש
 
 
 
 

שירותי התקנה ותיקון

 
השירות שאנחנו בטל סחר מציעים לכם הוא לא רק התקנה של דוד שמש בצורה מקצועית אלא גם טיפול בבעיות, תחזוקה של דודי השמש וכמובן מענה בכל שעה לבעיות חירום שעלולות לצוץ. אנחנו בטל סחר מציעים דודי שמש ללקוחות פרטיים, לשימושים מסחריים, למפעלים ועוד.

אם גם אתם צריכים דוד שמש חזק שלא יאכזב אתכם ורוצים התקנה מקצועית ודוד שמש חזק לאורך שנים הגעתם למקום הנכון, צרו עמנו קשר עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם.