טל סחר - דודי שמש
 
 
 
 
1800-534-700
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

דודי חשמל שלנו

 
אם אי אפשר להתקין על הגג דוד שמש, זה לא אומר שאתם לא יכולים להתקלח! דודי החשמל של טל סחר הם הפתרון המושלם בבתים שאי אפשר להתקין בהם דוד שמש סטנדרטי. לקבלת מידע נוסף ולהזמנת דוד חשמל, חייגו עכשיו 9316061 - 08 ותיהנו גם משירותי התקנה מקצועיים.
 

מהו דוד חשמל?

 
דוד חשמל הוא דווד לחימום מים באמצעות אנרגיה חשמלית, בשונה מדודי השמש המנצלים אנרגיה סולרית. דוודים אלה מותקנים במקום נגיש בתוך הבית כשמדובר בבית פרטי, ובחדר המדרגות כאשר מדובר בבניין רב קומות. דוד חשמל מחובר למערכת החשמל ומחמם את המים באמצעות גוף חימום שמותקן בתוכו.
 

באילו מקרים יש צורך בהתקנת דוד חשמל?

 
המצב העיקרי שבו עולה הצורך להתקין דוד חשמל ולא דוד שמש, הוא מצב שבו אין יכולת להתקין דוד על הגג, אם בגלל בעיית מקום, אם בגלל בעיית בטיחות או אם בגלל כל סיבה אחרת. במקרה כזה – אם דיירי הבית או הבניין רוצים שיהיו להם מים חמים – יש צורך להתקין דוד חשמל איכותי.

 
 

איך בוחרים דוד חשמל?

 
יש כיום סוגים רבים מאוד של דודי חשמל, המגיעים גם במגוון רחב של גדלים. חשוב לבחור את גודל דוד החשמל לפי מספר הנפשות בבית, על מנת לא לחמם יותר מדי מים ולשלם על הוצאות מים וחשמל מעבר לצורך. דוד חשמל יש לבחור לפי המקרא הבא:
 
  • דוד חשמל בנפח 80 ליטר – עבור 2-1 נפשות
  • דוד חשמל בנפח 120 ליטר – עבור 3-2 נפשות
  • דוד חשמל בנפח 150 ליטר – עבור 5-4 נפשות
  • דוד חשמל בנפח 200 ליטר – עבור 5 נפשות ומעלה
 
 
דוד חשמלי - טל סחר
 
 

או בקיצור – רוכשים דוד חשמל של טל סחר
 

מדוע חשוב וכדאי שיהיה בבית דוד חשמל?

 
בחירת דוד חשמל בצורה חכמה תאפשר לכם להתקלח בנוחות, מבלי לחשוש שכל רגע המים החמים ייגמרו – ומכאן החשיבות הרבה של דוד החשמל. הרי מזג האוויר בישראל הפכפך מאוד בחודשים מסוימים, ולא ניתן לסמוך תמיד על דוד השמש שיספק את הסחורה. אדרבא בחורף, כשהשמש חלשה, אין מנוס מלהשתמש בדוד חשמל כדי להתקלח במים חמים. באותה נשימה, תוכלו גם לשלם חשבון מים הגיוני, ללא הוצאות גבוהות מדי.
 

החלק הכי טוב: עמידות

 
מומלץ מאוד לרכוש דוד חשמלי מפלדה איכותית המצופה אמייל. דוודים אלה מחזיקים מעמד לאורך זמן, ומאפשרים לכם ליהנות ממים חמים ללא תקלות חוזרות. גם ברמת החלקים העמידות באה לידי ביטוי – חשוב מאוד שהחלקים המצויים בדוד החשמל (לרבות גוף החימום, התרמוסטט ואנודת המגנזיום המשמשת להגנה מפני חלודה), יהיו איכותיים ועמידים לאורך זמן. בקיצור – הדבר הכי טוב הוא לרכוש דוד חשמל דרך טל סחר, שכן דודי החשמל של החברה הם דודי פלדה איכותית המצופים אמייל, ואלו יאפשרו לכם ליהנות ממים חמים לאורך זמן.
 

אבל זה לא הכול...

 
דאגתם להתקין בביתכם דוד חשמל איכותי, וכעת תוכלו ליהנות ממים חמים מתי שרק תרצו, אך זה רק חלק מהסיבה לשמוח. כדי שתיהנו מראש שקט, כל דודי החשמל שמשווקת טל סחר מגיעים אליכם עם אחריות מלאה! המשמעות היא שיש לכם למי לפנות לקבלת שירותי תיקונים במקרה של תקלה בדוד.

 
דודי חשמל של טל סחר הינם דודי פלדה איכותית המצופים אמייל, והם מאפשרים לכם ליהנות ממים חמים לאורך זמן. כל הדוודים מגיעים אליכם עם אחריות מלאה, כך שיש לכם אל מי לפנות וממי לקבל שירותי תיקונים אם במקרה מתרחשת תקלה.לקבלת מידע נוסף ולהזמנת דוד חשמל בסטנדרטים הגבוהים ביותר, חייגו 9316061 - 08 או צרו קשר דרך האתר. צוות טל סחר ישמח לעמוד לשירותכם!