טל סחר - דודי שמש
 
 
 
 
1800-534-700
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

דודי שמש בבאר שבע

 
דודי שמש בבאר שבע חוסכים אנרגיה חשמלית רבה ובכך תורמים למספר רב של גורמים, בין היתר גם לנו. דודי שמש בבאר שבע יכולים להיות גם הרבה יותר חסכוניים ממה שנדמה.

במאמר הזה נסביר לכם כיצד בדיוק תקבלו את הדוד הכי טוב עבורכם, ומה הפרמטרים לבחירה.

 

כיצד נתאים דוד שמש לצרכינו ?

 
כדי להתאים את דוד השמש לצרכים שלכם אתם חייבים קודם כל להבין מה גודל דוד השמש שאתם צריכים לבחור. דוד שמש גדול מאוד בנפח של 200 ליטרים אולי יתאים לשכנים שלכם אך ממש לא יתאים לכם במידה ואתם גרים עם ילד אחד בלבד.

כל נפש בבית בממוצע משתמשת במקלחת ממוצעת בכשלושים עד ארבעים ליטרים של מים, כאשר לעתים אתם יכולים להיות חסכוניים יותר וזה גם נתון שנתייחס אליו המשך. חשוב לבחור את דוד השמש לפי כמות הנפשות כאשר הנפח מוסיף לו באופן משמעותי מאוד למחיר.
 
 

מה הקשר לאופי השימוש בפועל?

 
לא רק כמות הנפשות בבית משפיעה על בחירת דודי שמש בבאר שבע אלא גם אופי השימוש בפועל. אם יש ארבעה אנשים בבית אך שניים מהם מתקלחים באופן קבוע בבוקר ושניים כמעט תמיד בערב, ממש לא תצטרכו דוד שמש גדול מאוד שיספיק לארבעה אנשים. כאשר חם בחוץ, המים מתחממים וכאשר מתקלחים ארבעה אנשים ברצף יכול להיות שהמים לא יספיקו לאחרון.

מצב זה קורה גם בחימום חשמלי ואז יש צורך להמתין זמן רב יותר וכמובן שהחימום יעלה הרבה יותר. מצב זה לא יקרה אם המקלחות אינן רצופות ולכן חשוב להתייחס גם לאופי השימוש.

 
 
דודי שמש בבאר שבע
 
 
 

הכיס שלכם נהנה באופן ניכר

 
כאשר אתם מתאימים את דוד השמש לצרכים שלכם אתם נהנים מחיסכון משמעותי בעלויות. דוד השמש הוא בכל מקרה מוצר חסכוני מאוד ורק עצם התקנתו תסדר לכם חיסכון של אלפי שקלים בשנה, כאשר ככל שכמות הנפשות המתקלחות רבה יותר כך החיסכון שלכם משמעותי יותר. כמו כן חשוב לדעת כי התאמה של דוד השמש באופן ספציפי יותר תחסוך לכם אחוזים רבים יותר מההוצאה. לכן חשוב מאוד לבצע התאמה מקצועית.
 

גם הסביבה נהנית מזיהום מופחת

 
לא רק אתם נהנים מחיסכון משמעותי בקניית דוד שמש, גם הסביבה נהנית. כדור הארץ אוהב מאוד דודי שמש בבאר שבע כמו בכל רחבי העולם כיוון שהם לא מזהמים אותו.

כאשר אנו משתמשים באנרגיה הסולרית של השמש אנו יכולים ליהנות גם מחיסכון בעלויות, עד כדי כך שהן אפסיות, וגם מחוסר שימוש בנפט שידוע כחומר מזהם. בעתיד יש האומרים כי כל המוצרים יעבדו על אנרגיית השמש כיוון שזו תהיה מערכת החשמל בבית.

 
מפת דודי שמש בבאר שבע
 
 
 
 
יוצר: Ori~
חלק מהזכויות שמורות לפי :" CC BY-SA 3.0"
 
 

דודים שונים – טכנולוגיה שונה

 
דוד שמש אחד יכול לחסוך יותר מהשני בעיקר בנוגע לאנרגיה החשמלית שנדרשת לו כדי לחמם את המים. אם אתם רוצים לבחור דוד שמש חסכוני יכול להיות שהוא יעלה לכם מעט יותר, זאת בשל הטכנולוגיה העילאית שלו. עם זאת חשוב לזכור כי זו השקעה חשובה לטווח הארוך והוא יהיה הרבה יותר חסכוני עבורכם. כמו כן כדאי להתעניין באביזרים חסכוניים ומתקדמים כמו מפסק חכם לדוד שמש שגם הוא יכול לחסוך לכם עלויות רבות.

 
באר שבע
 
יוצר: Ori~