טל סחר - דודי שמש
 
 
 
 
1800-534-700
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

דודי שמש בהרצליה

 
במדינה כמו שלנו שמדי יום השמש בה מפציעה ומחממת את כולם, מתבקש יהיה שננצל ונתעל את האנרגיה של השמש למטרות שונות. ידוע לכולם כי המגמה היום לנסות לחסוך באנרגית החשמל ולפעול להקטנת הצריכה וכך לשמר את הטבע סביבנו. אחד האמצעים שמאפשרים לנו ליישם מגמה זו, הם דודי השמש. מלבד ניצול האנרגיה של השמש, שימוש בדוד שמש הוא חיסכון כלכלי מובהק ובנוסף לזאת השימוש בהם מאפשר הוזלה גם בכל תשתית ותחזוקה.

 
 
דוד חשמל נועד לפני הכל לנצל מקור אנרגיה טבעי - השמש, וכך לחסוך בחשמל ולהפוך את העולם שלנו להרבה יותר ירוק ובריא. התקנה של דוד שמש חייבת להיעשות על ידי אדם מומחה, מקצועי ומיומן שיש לו ניסיון בהתקנת דודי שמש. במידה ואתם גרים בעיר הרצליה תוכלו לרכוש דוד שמש בקלות ובנוחות מרבית מחברה שמחזיקה דודי שמש איכותיים ועמידים.
 
 

דוד שמש בהרצליה

 
 
בארצנו החמה שרוב הימים, למעט כמה ימים בחורף, יש שמש במרום שמחממת כל חלקה טובה, מתאפשר גם בעזרת דוד שמש ליהנות כמעט תמיד ממים חמים שיזרמו לנו במקלחת או בזמן שטיפת הכלים. דוד שמש שנעזר בקרני השמש הוא דוד שעושה שימוש באנרגיה סולארית כדי לחמם כמות מסוימת של מים. שימוש בדודי שמש מיועדים הן לבית שלנו וגם למקומות תעשייתיים ולעוד מגוון שימושים כאלה ואחרים. הדוד עצמו עשוי משני מרכיבים, ממכלית שעשויה פלדה וצורתה לרוב כמו גליל, במכלית נאגרים כל המים, והרכיב השני הוא גוף חימום שמופעל על ידי קולטני שמש.
 
 

מגוון של סוגי דודי שמש

 
את דודי השמש ניתן לחלק לפי גודל שנאמד לפי ליטרים, בטווח ציר של 80, 120 או 150 ליטר. רוב הדודים עומדים או שוכבים על הגג של המבנה. התכולה של כל דוד תקבע את כמות המים שמסוגלת להיכנס בפעולת חימום אחת. אורך של כל דוד מותאם לפי גודל התכולה שלו ונאמד לפי מילימטרים. כמו כן, הרדיוס והמשקל של הדוד הוא קריטי בהתחשב בהתקנת הדוד על גג או על צלעו של קיר, על פינה שהדוד תלוי באמצעות זווית וכו'.

משקלם של הדודים יכול לנוע בין 40 קילו ל 60 קילו, זאת בהתחשב בכמות הצריכה של הבית. דודים ששוקלים 40 קילו מכילים 80 ליטר מים ומתאימים למשפחה ממוצעת, לעומת זאת, דודים ששוקלים 60 קילו מכילים הרבה יותר ליטר מים והם יספיקו לכמות גדולה של אנשים במקומות כמו בתי מלון, בית שמכיל הרבה נפשות, בניין רב קומות וכו'.

 
 
דודי שמש בהרצליה
 
 

דודי שמש בעיר הרצליה

 
הרצליה היא עיר שמכילה אוכלוסייה רבה, תושבי העיר גרים בבתים פרטיים ובבניינים. השמש רובצת רוב ימות השנה בעיר ורבים מבקשים לרכוש דודי שמש ולהתקין אותם על הגג וכך להמעיט בשימוש בדודי חשמל שידועים כזוללי חשמל ואינם חסכוניים כלל. דודי השמש בהרצליה יגיעו בגדלים מותאמים לצרכים, לתנאים ולכמות הדיירים, ההתקנה שלהם תבוצע על ידי איש מקצוע מנוסה.

 
 
דודי שמש בהרצליה
 
 
יוצר: Lev.Tsimbler
"חלק מהזכויות שמורות לפי CC BY-SA 4.0"
 
 
 

כיצד מתאימים את הדוד שמש לצרכינו?

 
לפני כל התקנה של דודי שמש בהרצליה ובכל מקום בארץ יש להתייעץ עם חברה אמינה שמחזיקה דודי שמש ומתקיני דודים. החברה תדע להתאים את הדוד לפי משקל, לפי זווית נכונה ולפי המיקום הראוי, באופן בטיחותי ומדויק ובהתאם לתנאים מסביב. נסכם בזאת שרק אדם עם ניסיון רב בתחום התקנות דודי שמש, שמגיע מטעם חברה אמינה עם וותק בתחום, הוא האדם המהימן להתקנת דודי שמש.