טל סחר - דודי שמש
 
 
 
 
1800-534-700
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

דודי שמש בחולון

 
דודי שמש יכולים להיות הקנייה הכי משתלמת שתהיה לכם. כמובן שזה תלוי באיזה דוד שמש תבחרו, הרי יש מגוון רחב של דודים עם טכנולוגיות מתקדמות יותר או פחות וכמובן שההתאמה של הגודל שלהם צריכה להיות מיטבית. במאמר זה נסביר לכם בדיוק על הצורך החשוב בהם ועל דרך פעולתם.
 

מי צריך דודי שמש בחולון?

 
נכון שאפשר להסתדר גם בלי דוד שמש, הרי יש כיום גם דודי חשמל יעילים במיוחד, אך אין ספק שהדוד יכול לשפר משמעותית את חייכם ולחסוך בעלויות. למעשה, כול אחד שרוצה לקבל מקלחת חמה ומים חמים באופן כללי, יכול ליהנות מדוד שמש איכותי שיהיה שם בשבילו בכל ערב ובכל בוקר. אפשר לכלול ברשימה בעיקר את הבתים הפרטיים כאשר במגזר הפרטי יש חובה לפי חוק להתקין דוד שמש, אלא אם מדובר במקרה חריג שאינו מאפשר זאת, למרות שכיום גם בתנאי שטח קשים מאוד כמו למשל גג שרחוק מאוד מהדירה, יש אפשרות להתקין דוד שמש מתאים שיעמוד במשימה.
 
דודי שמש בחולון
 

אלו בתי עסק צריכים דוד שמש?

 
דודי שמש בחולון אמנם ידועים בעיקר מהמגזר הפרטי אך גם המגזר העסקי משתמש בהם בהיקף גדול. רוב העסקים שיצטרכו דודי שמש יצטרכו אותם לחימום בריכות אך גם חימום מים למקלחת היא משימה נפוצה כי כיום למשרדים רבים, אפילו בינוניים ולא רק גדולים, יש מקלחות לצוות העובדים כך שאחרי העבודה הם יוכלו לחזור רעננים אל ביתם. מבחינת חימום המים לבריכה, מדובר במשימה בהיקף גדול יותר ובהשקעת אנרגיה רבה ויקרה יותר מה שהופך את דודי השמש למתקנים הכרחיים שחייבים לפעול. מכוני ספא, קאנטרי, מכוני כושר עם ג'קוזי וכמובן בריכות ציבוריות צריכים דוד שמש.
 
 

כיצד פועלים דודי השמש

 
כל אחד יודע שדודי שמש פועלים על ידי אנרגיה סולארית שלמעשה מחממת את המים, אך דרך הפעולה המורכבת יותר היא מעט יותר מורכבת אם כי עדיין לא ניתן לקרוא לה מסובכת. קולט השמש הוא למעשה אותו חלק חשוב שקולט את האנרגיה הסולרית וממיר אותה לאנרגיית חום באופן טבעי לחלוטין. בתוך הפאנל הסולרי, זהו קולט השמש, ישנם צינורות קטנים שלרוב עשויים מנחושת, מתכת שעמידה מאוד לתנאי הלחות והחום הקשים שיש בארץ. המים מתחממים וזורמים אל מיכל דוד השמש, סימן ההיכר שלוף, ומשם המים מגיעים אל הצנרת ואנו נהנים ממים חמים בכל רגע.
 

למה אנו צריכים דודי שמש?

 
דודי שמש בחולון ולמעשה בכל שאר אזורי הארץ נחוצים בעיקר בגלל סיבה אחת: חיסכון כספי משמעותי. כאשר אתם מחממים את המים בשיטה החשמלית כל ידי הדלקת הבוילר, אתם למעשה מפעילים גוף חימום בזבזני מאוד ולא סתם חשבון החשמל צומח באופן משמעותי בחורף. לעומת זאת, חימום המים על ידי האנרגיה הסולארית הוא חימום עד כדי כך יעיל שהוא חינמי לחלוטין. כמובן שיש את עלויות תחזוקת הדוד שמסתכמות בכמה מאות שקלים בשנה במקרה הגרוע ביותר, אך האנרגיה שאתם צריכים להפעיל כדי לחמם את המים ברוב ימות השנה החמים שואפת לאפס.
 
 

למה כדור הארץ צריך דודי שמש?

 
גם כדור הארץ צריך את דודי השמש לא פחות מאשר אנו בני האדם צריכים אותם. נכון שמקודם דיברנו על היתרון הגדול ביותר של דודי השמש, זה שהופך דודי שמש בחולון ובכל שאר אזורי הארץ למצרך בסיסי בכל בית ובכל עסק שזקוק למים חמים, אך יש את היתרון האקולוגי שאינו פחות חשוב. חימום מים על ידי אנרגיה חשמלית הוא חימום מזהם מאוד כאשר יש צורך לבזבז חשמל רב ובעקיפין יש צורך בזיקוק דלקים רב יותר למען יצירת החשמל. חימום סולארי הרבה יותר ירוק וידידותי לסביבה.