טל סחר - דודי שמש
 
 
 
 
1800-534-700
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

דודי שמש בכפר סבא

 
בחירת דוד שמש היא בחירה שיש לקבל לעתים רחוקות. למעשה, אם תרכוש דוד שמש איכותי לא תצטרכו להחליף אותו למשך שנים רבות ולעתים אפילו יותר מעשור. למה כדאי לבחור דוד שמש? מה צריך לדעת על ההתקנה שלו? האם יש התקנה של אביזרים אחרים שיכולה לייעל אותו? הנה התשובות לכל השאלות.
 

דודי שמש בכפר סבא לחיסכון משמעותי

 
למה כולם מתקינים דודי שמש? למה יש דוד שמש כמעט בכל בית בישראל? למה יש חוק שקובע שלבניינים חדשים חובה על התקנת דודי שמש? למעשה, הסיבה לכך ברורה: דוד שמש יעיל יותר מבחינה אנרגטית.

אולי אתם חושבים שהסיבה היא אך ורק החיסכון הכספי אך הסיבה הראשית היא שמדובר במוצר שחוסך אנרגיה רבה וזה טובה לכולם, גם לכם, גם למדינה וגם לסביבה. לכם דוד השמש יהיה קנייה יעילה במיוחד כיוון שמדובר במוצר הכי יעיל שיש והחיסכון בעלויות החשמל יכול להגיע בשנה לעשרות אלפי שקלים. מבחינת הסביבה, מדובר בזיהום הרבה יותר נמוך מצריכת חשמל.
 

הכול על התקנת דודי שמש בכפר סבא

 
 
התקנת דודי שמש היא המשימה החשובה ביותר אחרי הבחירה של הדוד המושלם ביותר עבורכם. על בחירת דוד שמש בכפר סבא לא נתעכב כרגע אך רק נאמר שיש צורך לבצע סקר שוק ולא רק להשוואת מחירים, אלא גם כדי להבין אלו דודי שמש מתקדמים יש היום ומה ההצעה של כל חברה וחברה.

התקנת דוד השמש היא עוד משימה חשובה שלעתים לא ידועה ללקוח מה שמוביל לאי הבנות משמעותיות. למשל, ההתקנה בדרך כלל תעלה מחיר נפרד מאשר המחיר של הדוד ולכן המחיר שלו אינו סופי. כמו כן, ההתקנה צריכה להיות בטוחה שתקבע את הדוד למקום והצבת הקולט במקום מואר.

 
 
דודי שמש בכפר סבא
 
 
יוצר: עומר טולדאנו
"חלק מהזכויות שמורות לפי CC BY-SA 4.0"
 
 
 

אלו אביזרים נוספים כדאי לרכוש?

 
  • חמם מהיר לדוד שמש יכול להיות אחת הבחירות הטובות ביותר. חמם מהיר הוא למעשה שרוול שמותקן בתוך הדוד והוא מחמם את המים מהר יותר למקלחות קצרות לאדם אחד בדרך כלל. השרוול מותקן בין גוף החימום בחלק התחתון של המיכל וכך למעשה אפשר להשתמש במים החמים מהר יותר גם בחימום החשמלי ולא לחכות חצי שעה עד שעה לחימום של כל המיכל.
  • מפסק חכם לדוד שמש יכול להיות עוד אחד מהאביזרים שישנו את השימוש שלכם לחלוטין. אמנם דוד השמש הוא מוצר חסכוני במיוחד אך הוא יכול להיות בזבזן גדול בתקופת החורף כשאין את האנרגיה הסולארית לחימום מהיר של המים. מפסק חכם מותקן בקלות ואף אפשר להתקין אותו באופן עצמאי והוא מאפשר לכם להפעיל את החימום החשמלי בשליטה מלאה.
  • מסנן אבנית יהיה מותקן בקולט השמש והוא יכול למנוע את הבלאי שלו. אמנם קולט שמש וגם המיכל של דוד השמש עמידים מאוד לטווח הארוך אך האבנית שתשקע במהלך החימום יכולה לסתום אותם ולגרום לשלל בעיות.
 
 
דודי שמש בכפר סבא
 
 

כמה עולים דודי שמש בכפר סבא?

 
דודי שמש בכפר סבא כמו שכבר יכולתם להבין מקודם, יכולים לעלות בטווח מחירים די גדול הודות למגוון הרב שיש בשוק והתחרות שבין החברות הרבות בפעולות בתחום. כמו כן, צריך לזכור שהמחיר של דוד השמש אינו כולל את המחיר של ההתקנה שלרוב תעלה לבדה כמה מאות שקלים. המחיר של דוד שמש נע בין 1000 שקלים לדוד קטן מאוד ועד 3000 שקלים לדוד גדול מאוד, כאשר לא רק נפח המיכל קובע. גם איכותו של דוד השמש והעמידות שלו לאורך זמן משמעותית, כמו כן תנאי השטח להתקנה שלו. בסופו של דבר סקר שוק יכול להוזיל משמעותית את המחיר ולחסוך מאות שקלים.