טל סחר - דודי שמש
 
 
 
 
1800-534-700
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

דודי שמש בנצרת

 
כל אחד רוצה לחסוך בעלויות אך לפעמים לא כל כך פשוט לקבל זאת. ברור לכולם שדוד שמש הוא מוצר חסכוני ביותר שאמנם יקר בקנייה הראשונית אך לאחר מכן הוא חוסך הרבה, אך יש עוד כמה פרמטרים שכדאי להתייחס אליהם בחיסכון שלו.

זה הזמן להבין את הנושא כולו ולהתחיל לחסוך.

 

למי דוד שמש בנצרת יכולים לחסוך?

 
הגדולה של דוד שמש הוא שהוא יכול לחסוך לכולם. הוא יכול לחסוך למשפחה שמשתמשת בו במשך 10 שנים ברציפות והוא גם יכול לחסוך למי שישתמש בו כבר בשנה הראשונה.

הוא יכול לחסוך למשקי בית כמו שהוא יכול לחסוך למפעלים רבים שנעזרים בכוח החימום החינמי של השמש ממש כמו שהוא יכול לעזור לבריכות ציבוריות.

בסופו של דבר דוד שמש הוא מתקן חסכוני מאוד והחיסכון יכול להגיע לאלפי שקלים בשנה אפילו כאשר מדובר על דיר צנועה יחסית עם 2-3 דיירים. החיסכון הזה יכול להיות משמעותי מאוד אפילו שהחורף בישראל קצר מאוד יחסית.

 
 
 
יוצר: אוסאמה דאמוני
חלק מהזכויות שמורות לפי:" CC BY 2.5"
 
 

האם דוד שמש מותקן בעסקים?

 
 
דוד שמש יכול להיות מותקן בעסקים רבים למשל, פארקי מים לשעשועים או בריכות ציבוריות, ספא או מכוני כושר, כולם צריכים להשתמש בדודי שמש. אמנם יש כאלו שבחרו בחימום בגז אך זה בדרך כלל קורה רק כי אין מקום להתקין דוד שמש.

בפועל, דוד שמש הוא מוצר הרבה יותר חסכוני, הרבה יותר עמיד והרבה יותר נוח לשימוש כך שהמים חמים כבר ורק מחכים שתשתמשו בהם. חשוב לזכור שמדינת ישראל היא מדינה חמה מאוד וזה מוסיף ליתרונות הרבים של דוד השמש שבמקומות אחרים בעולם לא כל כך נפוץ, כמו למשל באירופה.

 

חיסכון גם בטיפול בתקלות

 
כאשר בוחרים דודי שמש בנצרת מבינים שהם יכולים לחסוך עלויות גבוהות מאוד בהמשך ולא רק בגלל שהוא כלי חסכוני מאוד שמשתמש באנרגיה סולרית למטרות חימום, אלא בגלל שהוא לא מגלה תקלות רבות.

יש מכשירים ומתקנים רבים שהם בעייתיים מאוד ובכל שבוע מחדש יש בהם תקלה אחרת. יחד עם זאת, יש מתקנים שדורשים תחזוקה רבה ועיקשת שיכולה גם להיות יקרה מאוד. את כל אלו אי אפשר לומר על דודי שמש כאשר דודי השמש הם מוצרים שלא דורשים תחזוקה כמעט בכלל, כאשר ניקוי שנתי ובדיקת תקינות קצרה תספיק כדי שהוא ימשיך לפעול וגם זה לא תמיד הכרחי.

 
 
דודי שמש בנצרת
 
 

יש אביזרים שיעזרו לכם לחסוך

 
אם אתם רוצים לחסוך כמה שיותר, אתם יכולים להשתמש באביזרים נוספים שישדרגו את העמידות שלו. למשל, אם אתם לא רוצים שהאבנית תדרוש מכם לנקות את הדוד כמה וכמה פעמים במהלך השימוש, אתם יכולים להתקין מסנן אבנית שיפתור את הבעיה לפחות באופן חלקי.

כך האבנית תתרכז במסנן ולא תגיע לצינורות של קולט השמש מה שיכול לגרום לבעיות בהמשך ולכל הפחות לצורך בניקוי שלו, שעולה בערך 300 עד 500 שקלים.

 

תמיד כדאי להשתמש בצורה חכמה- דודי שמש בנצרת

 
אם אתם רוצים לחסוך בשימוש בדודי שמש בנצרת אתם חייבים להשתמש בו בצורה חכמה. אי אפשר להדליק את מנגנון החימום החשמלי שלו ולשכוח ממנו כי בסופו של דבר אתם יכולים לשלם על כך מחיר כבד מאוד של הרס גוף החימום.

מעבר לכך, חשבון החשמל שלכם יהיה גבוה מאוד. אם אתם רוצים לשמור על דוד השמש פשוט תזכרו לכבות אותו בזמן או שתתקינו מספק חכם לדוד שמש שכם הוא יכול לפתור לכם בעיות רבות ולחסוך לכם כסף רב.