טל סחר - דודי שמש
 
 
 
 
1800-534-700
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

דודי שמש בקיץ 2019 חידושים אחרונים בתחום

 
 
דודי השמש משמשים את האנושות זה שנים ארוכות. אפשר לומר כי במהלך עשרות השנים האחרונות לא חלו שינויים משמעותיים בתחום זה. ודוד השמש המוכר לכולנו ניצב על גגות הבתים והקולטים מפיקים מחום השמש אנרגיה לחימום המים. בימים קרים יחוממו המים על ידי מנוע חשמלי. אך בשנים האחרונות הפציעה הטכנולוגיה המתקדמת גם לתחום זה, וכמו בכל התחומים גם בנישה זו היא מציעה חידושים ועדכונים חמים. אכן, דודי השמש החדשניים מציעים פתרונות גאוניים ושימוש מוצלח ביותר אשר יוכל לענות על הצרכים המדויקים ולאפשר שימוש יעיל ונוח יותר.

 

מה מציעים דודי השמש החדשים?

 
 
במהלך התקופה האחרונה הושקעו משאבים רבים בפיתוח דוד שמש ישראלי אשר יש לו מספר מעלות על פני כל הדודים המוכרים לנו עד כה. ראשית זה המראה שלו – הוא נראה יפה יותר מהדודים ששימשו אותנו עד כה. כמו כן יש לציין כי הוא עמיד מול שינויים קיצוניים במזג האוויר ולא ניזוק כתוצאה מחשיפה אליהם. הוא לא צובר אבנית וקורוזיה. ומה שבאמת מיוחד בו זה העובדה שיש אפליקציה ייעודית אשר באמצעותה ניתן לשלוט על הכיבוי וההדלקה של הדוד וגם לקבל עדכונים באשר למצב המים. נשמע כמו פתרון חדשני ונוח במיוחד אשר מציע מענה הולם ושימוש נוח במיוחד שיוכל לפתור לנו את הסרבול הכרוך בשימוש היומיומי עם דוד המים.

 
להזמנת דוד שמש חדש צרו קשר עם טל סחר -דודי השמש החזקים במדינה עוד היום
 
 
 
דוד שמש חסכוני
 
 
 

מיכל המים והקולטים

 
הדודים המוכרים לכולנו מורכבים משני חלקים, מיכל המים שמכיל את המים המתחממים, והקולטים הסולאריים אשר מופקדים על אצירת האנרגיה וחימום המים. החידוש בדוד השמש העכשווי הוא גם בכך שהוא מכיל יחידה מלבנית אחת אשר כוללת את שני החלקים. מיכל מים בנפח של 150ליטר - כמו גודלו של הדוד הרגיל והמוכר לנו. כמו כן הוא מכיל גם את הקולטים. הדוד עשוי מחומר גלם פולימרי ובו גוף חימום קרמי. היות והוא עשוי מחומר פולימרי הוא עמיד בפני פגעי מזג האוויר והוא אינו ניזוק עד למאתיים שישים מעלות. בנוסף מסייע הפולימר בשמירה על חום המים. הדוד נחשב ליעיל מאוד מבחינה אנרגטית בשל העובדה שהוא אינו צובר משקעים שונים כמו אבנית וקורוזיה. אכן, הדוד מוכיח את עצמו ביעילות רבה - בעשרים אחוזים יותר מכל דוד אחר מבחינת צריכת החשמל.
 

אפליקציה וחיישנים

 
המשתמש יכול לשלוט על פעילות הדוד ולקבל מידע באמצעות הסמארט פון שלו, וזאת הודות לחיישנים אשר מסנכרנים את הנתונים עם המערכת. כך אפשר לבדוק כמה מים חמים יש בדוד, האם התרחשה תקלה במנגנון ההפעלה, ועוד. הצפי הוא כי במהלך השנים דודי שמש יוכלו ללמוד גם את ההרגלים של המשתמש והם ידאגו למים חמים בהתאם לצרכיו ללא התערבות אנושית. במקרה והדוד מזהה תקלה הוא יכול להזעיק טכנאי אשר יצור קשר עם הלקוח לתאום מועד תיקון.