טל סחר - דודי שמש
 
 
 
 
1800-534-700
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

דודי שמש בראשון לציון

 

דודי שמש בראשון לציון הכי יעילים שיש

 
דודי שמש הם האפשרות הטובה והיעילה ביותר לקבל מקלחת חמה בכל יום ויום. יכול להיות שהמקלחת שלכם תהיה חמה בלי קשר גם אם לא יהיה לכם דוד שמש, כמו למשל בזכות החימום המהיר של דודי חשמל, אך כשאנו מדברים על יעילות אנו משווים בין החימום לבין העלות הכספית שלו. אם נשווה את עלויות החימום הכוללות בשנה אחת בין דוד שמש לבין דוד חשמל, נגלה שדוד שמש היא האפשרות הכי זולה שיש. אמנם דוד השמש כן יצטרך להשתמש בחשמל כדי לחמם את המים בימי החורף אך בכל ימות השנה החמים החימום יהיה אוטומטי, מהיר וללא עלות בכלל.
 
 

מי צריך דודי שמש בראשון לציון ?

 
דודי שמש הם הצורך של כל אחד שרוצה לקבל מקלחת חמה. גם במגזר העסקי וגם המגזר התעשייתי משתמשים בדודי שמש כדי לחמם את המים ולא רק לצרכי מקלחת. לעתים יש צורך במים חמים כדי לבצע כל מיני תהליכים כאשר החימום המהיר והיעיל בימים חמים באמצעות קולטי שמש, הוא החימום הטוב ביותר שאפשר לקבל. אפשר למצוא דודי שמש גם במלתחות שלבריכות ציבוריות ובקאנטרי השכונתי, ניתן למצוא דודי שמש גם בבתי אבות ובמלונות והרשימה עוד ארוכה. ככל שיש דרישה גדולה יותר למים חמים, החיסכון הכספי הודות לשימוש בדודי שמש הופך להיות גבוה יותר.
 

מי מפנה את הדוד הישן?

 
אם יש לכם כבר דוד שמש אז אתם בוודאי מבינים עד כמה הוא חסכוני ויעיל, ואחרי שהוא יתחיל להתבלות או לגלות סימנים של בלאי, תגיעו למסקנה שהוא את שלו עשה והגיע הזמן להחליף אותו. אחרי חיפושים מעמיקים וסקר שוק בין כמה חברות וכמה סוגים של דודי שמש, ובחינת הצרכים המשפחתיים שלכם מבחינת מקלחות שוב כי יכול להיות שמשהו השתנה, תיזכרו שמישהו גם צריך לפנות את הדוד הישן שלכם. מי מפני דודי שמש בראשון לציון? האם יש חברה שתגיע ותיקח את הדוד? למעשה, אותה חברה שתתקין את הדוד החדש תצטרך לפנות את הדוד הישן לפי החוק.
 
 

כל כמה זמן צריך להחליף דודי שמש בראשון לציון?

 
אחרי שמשפחה ישראלית רכשה דוד שמש באלפי שקלים, היא יכולה לשכוח מהעובדה שיום אחד היא תצטרך להחליף אותו. למעשה, גם אם הדוד יתחיל לסמן לנו שהוא כבר לא פועל כמו בעבר, יכול להיות שההכחשה שלנו תיכנס לפעולה והזמן ימשיך לעבור בעוד המקלחות שלנו כבר מזמן לא יהיו איכותיות באותה המידה. יש להחליף את דוד השמש רק כאשר הוא כבר לא פועל בצורה תקינה, כאשר הוא מחמם את המים לאט מידי, מחמם אותם בצורה חלקית או כמובן כאשר המיכל עצמו הרוס. יש בעיות רבות כמו נזילות או שחיקה של גוף החימום, שיכולות להיפטר על ידי תיקון בלבד.
 
 
דודי שמש בראשון לציון
 
 

אלו סוגי דודי שמש קיימים?

 
כמובן שההבדל הגדול בין דוד שמש אחד לשני הוא הגודל שלו כאשר אפשר למצוא דודים בגודל של 80 ליטרים בלבד, שמתאימים לרווקים או למשפחות קטנות, לצד דוד שמש ענק בגודל 200 ו-300 ליטרים. יחד עם זאת, יש דודי שמש בטכנולוגיות שונות כאשר איכות היצרן והשם שלו בשוק הם אלו שקובעים גם את העמידות שלו. כמו כן, יש דודי שמש מחליפי חום שבהם חילוף החום מתבצע על ידי מחליף חום ספירלה שנמצא בתוך המיכל, ואליו זורמים המים החמים מהקולט. דוד זה מתאים בעיקר לדירות בבניין מגורים גדול שרחוקות מאוד משטח הגג ואין אפשרות להתקין דוד רגיל.