טל סחר - דודי שמש
 
 
 
 
1800-534-700
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

דודי שמש ברחובות

 
דוד שמש הוא המתקן הכי חשוב שתתקינו בביתכם. מעבר לחיסכון הכספי שלו, יש עוד כמה אלמנטים שיכולים לשפר את השימוש בו וזה הזמן שלכם להכיר אותם, יחד עם מידע חשוב שכל בית אב צריך להכיר.
 

למה צריך דודי שמש ברחובות ?

 
 
דוד שמש יכול להיות המתקן הכי יעיל שיש לכם בבית. הוא נמצא ברוב הבתים בישראל, ואם אין אותו זה כנראה בגלל שבאמת אי אפשר להתקין אותו.


דודי שמש ברחובות יהיו שם בשבילכם גם בלילות הקרים, כי למרות שאין שמש ומנגנון החימום הסולארי שלהם לא פועל, יש אפשרות לחמם אותם באופן חשמלי. אסור לשכוח שמדינת ישראל היא אחת המדינות החמות ביותר בעולם והקיץ היא העונה הדומיננטית, ולכן ברוב ימות השנה אתם תבלו חימום מים מהיר וחינמי לחלוטין, מה שמראה מדוע דוד הוא בחירה טובה.
 
 
 
רחובות
 
 
 
 
מאת Original designer unknown. Reworked by User:Meronim - Municipality of Rehovot, http://www.rehovot.muni.il/openning.asp, CC BY-SA 3.0, קישור
 
 
דודי שמש ברחובות
 
 
יוצר : OpenStreetMap contributors
חלק מזכויות שמורות לפי : CC-BY-SA 2.0
 
 

מהו שרוול חימום ועל איזה צורך הוא עונה?

 
 
אם נראה לכם שדודי שמש ברחובות הם מוצרים יעילים חכו שתשמעו על כל מיני אביזרים שיכולים לשפר לכם את החוויה בכמה רמות. יכול להיות שהחימום המהיר והאוטומטי של המים מיד עם עלות החמה בימי הקיץ ישכיח מכם את העובדה שהחורפים בישראל יכולים להיות קרים במיוחד, וכדי להתקלח תצטרכו להעפיל את מנגנון החימום החשמלי, או בשם המוכר שלו, הבוילר. יכול להיות שתגיעו אל ביתכם אחרי יום עבודה ארוך וממש לא יהיה לכם כוח וזמן לחכות חצי שעה, ומצד שני לא תרצו ללכת לישון מלוכלכים. שרוול חימום מהיר ירכז את המים החמים בדוד ויחמם אותם מהר יותר.
 
 

דודי שמש ברחובות עם טיימר חסכוני

 
אם אתם רוצים עוד אביזר חשוב שישפר את השימוש בדוד השמש, כדאי מאוד שתתקינו טיימר לדוד. יש דודי שמש שמגיעים עם טיימר מובנה אך אם אין לכם כאלו כדאי מאוד שתתקינו ותתחילו לחסוך. דודי שמש ברחובות לא מעט פעמים נשכחים דולקים מה שלמעשה לא רק מביא לעלויות חשמל גבוהות מאוד בסוף החודש, אלא מביא לשחיקה מהירה יותר של הדוד. הטיימר הוא למעשה מתקן קטן שיותקן במפסק הדוד וימנע ממנו חימום יתר על ידי כך שתוכלו לקבוע את חימום המים לפרק זמן מוגדר מראש. כיום יש טיימרים שיכולים לפעול אפילו מרחוק על ידי אפליקציה לנוחיות מירבית.

 
דודי שמש ברחובות
 
מאת Yuvalr - נוצר על ידי מעלה היצירה, CC BY-SA 4.0, קישור
 

מה חשוב לזכור בהתקנת דודי שמש ?

 
התקנת דודי שמש ברחובות מחייבת אתכם גם להיפטר מהדוד הקודם. כמו כן, ההתקנה לרוב תעלה עוד כסף, לרוב כמה מאות שקלים, שלא יהיו כלולים במחיר הרגיל של דוד השמש. חשוב לזכור שההתקנה חייבת להיות מקצועית כי ללא התקנה מקצועית ששמה לב לכל הפרטים הקטנים, דודי שמש ברחובות יהיו הרבה פחות יעילים. קולט השמש צריך להיות במקום חשוף לשמש, הדוד חייב להיות מקובע היטב למקומות כדי להימנע מנפילתו וכמובן שהצנרת צריכה להיות מושלמת.
 
 

האם יש אחריות על דודי השמש?

 
התקנת דודי שמש בכל אזורי הארץ ולא משנה מאיזו חברה, חייבת להיות מעוגנת באחריות. ללא האחריות הזו יהיה לכם קשה לבטוח באותה חברה, הרי חברה שלא מעניקה אחריות היא למעשה חברה שיש לה מה להסתיר ושלא בטוחה שהיא והצוות שלה מבצעים את העבודה הכי טובה שיש. האחריות צריכה להיות בכתב עם הסכם מסודר. בכל מקרה על כל תקלה שתצוץ או כל ייעוץ שתרצו לקבל, כולל התקנת שיפורים או בדיקות תקינות ותחזוקה שוטפת לדוד, תוכלו לפנות אליה.

 

בין השכונות שבהן הותקנו דודי שמש של טל סחר

 
 
 • שכונת יחד
 • אחוזות הנשיא
 • שכונת היובל
 • קריית קרעטשניף
 • קריית דוד
 • דניה
 • אבני חן
 
 
 
 • אזורי ויצמן
 • קרית ההגנה
 • גני סביון
 • עין גנים
 • רמת אהרון
 
 
 
 
 
 
טל סחר - דודי השמש החזקים במדינה
דרך הים 12
רחובות