דודי שמש בתל אביב

 
מה טוב בדודי שמש ולמה הם הבחירה הכי טובה שיש? הנה כמה סיבות שיסבירו לכם על הנושא.
 
 

מדוע כדאי לבחור בדוד שמש?

 
דודי שמש בתל אביב הם לא סתם הבחירה הנפוצה ביותר לתושבי האזור, היא פשוט הכדאית ביותר. דוד שמש אמנם יקר יחסית אך הוא יהיה משתלם מאוד לטווח הארוך, ובוודאי משתלם וטוב יותר משאר הפתרונות. דוד שמש יכול לחמם את המים כמעט בחינם כאשר האנרגיה הסולרית מקרני השמש היא זו שמחממת את המים באופן קבוע. בצורת חימום זו יהיה לכם מים חמים בכל יום ויום בקיץ וגם בתקופות קרות יותר, סביר להניח שתהיה מספיק שמש כדי שהמים יהיו חמים. בתקופת החורף הקצרה יחסית ניתן לחמם את המים באנרגיה חשמלית.
 
 
דודי שמש בתל אביב
 
 

כיצד לבחור את הדוד המתאים?

 
כדי לבחור את דוד השמש המתאים אתם צריכים להתרכז בעיקר בשני נתונים שקשורים זה בזה. הנתון הראשון הוא כמות הנפשות שיש בבית. ככל שיש יותר נפשות בבית כך יהיה צורך לבחור דוד שמש גדול יותר כיוון שכל נפש משתמשת במקלחת ממוצעת בכ-40 ליטרים של מים, לעתים 30 או 25 למי שחוסך יותר. יחד עם זאת יש צורך להבין מה אופי השימוש. האם כולם מתקלחים ביחד או שחלק בבוקר וחלק בערב? כך תוכלו להבין האם אתם צריכים דוד גדול מאוד בנפח של 150 או 200 ליטרים או דוד קטן יחסית בגודל של 80 או 100 ליטרים.
 

לבחור דוד שמש לטווח הארוך

 
דוד שמש מותאם הוא לא רק דוד שמש שמתאים בנפח שלו לכמות הנפשות ולאופי השימוש אלא גם דוד שמש איכותי ואמין לאורך זמן. דודי שמש בתל אביב בכל מקרה יהיו בחירה טובה מאוד בגלל החיסכון הרב בעלויות החשמל שלהם הרי הם מתחממים מאנרגיית השמש, אך בכל זאת יש דודים עמידים ואיכותיים יותר מאחרים. יש דודי שמש שיוצרו מעלית הטכנולוגיה של זמנים אלו ויש דודים מעט יותר ישנים. כמובן שיש לבחירה של דודי שמש בתל אביב גם השפעה מהתקציב הרי יש דודי שמש שיעלו אלפי שקלים יותר מאחרים בלי קשר לנפח שלהם. בכל מקרה דוד בוחרים לטווח הארוך.
 
 
דודי שמש תל אביב
 
 
 

אלו אביזרים ישפרו את השימוש

 
יש עוד כמה אביזרים שכדאי לכם להתעניין בהם אם אתם כבר קונים דוד שמש ולא משנה אם דוד השמש הזה מיועד לעסק או לשימוש ביתי. אביזרים אלו יכולים מצד אחד לשפר את השימוש בדוד השמש מבחינת חימום המים, שיהיה מהיר יותר כמו למשל חמם מהיר, שתפקידו לאגור את המים החמים באותו המקום כך שתוכלו להשתמש בהם בשלב מוקדם יותר ולמנוע את החימום של כל נפח הדוד. יש עוד אביזר שיכול לעזור לכם להאריך את הבלאי שצובר הדוד, זהו מסנן האבנית. מסנן אבנית ישמור על הדוד נקי מאבנית באופן יחסי כי הוא זה שיצבור את האבנית שנוצרת בתוכו.
 

כמה עולה דוד שמש ובמה זה תלוי?

 
דוד שמש יכול לעלות בין 1200 שקלים ועד 3000 שקלים בממוצע. כמובן שיש גם מחירים גבוהים יותר, אך בדרך כלל המחירים ינועו בטווח הזה. הפרמטרים שמשפיעים על המחיר של דוד השמש הם גם הנפח שלו וגם היצרן. יש יצרנים איכותיים מאוד שתג המחיר שלהם יהיה גבוה יותר מאחרים ויש מחירים שיהיו נמוכים יחסית כי מדובר ביצרן פחות טוב שדודי השמש שלו נחשבים לעמידים פחות. בכל מקרה יש לבצע סקר שוק מעמיק כי לעתים יש משווקים אחרים לאותו יצרן ופער המחירים יכול להיות של כמה מאות שקלים.