דודי השמש של טל סחר, למה כדאי ?

 

דודי שמש - חיסכון באנרגיה ושמירה על איכות הסביבה

דוד השמש משמש לחימום המים לשימוש ביתי באמצעות ניצול אנרגיית השמש. הוא מצמצם את השימוש בדוד חשמל לאפס במהלך חודשי הקיץ, מה שחוסך לא רק כסף, אלא גם פליטה של גזים מזהמים לסביבה.

חסכון בחשמל באמצעות דודי שמש

רמת החיים בארץ עלתה משמעותית בשנים האחרונות, והמשמעות היא שימוש מוגבר במוצרי חשמל. התוצאה היא שחברת החשמל אינה מספיקה לספק את הצריכה של החשמל הגדלה בצורה מהירה יותר מיכולת הייצור. הביטוי למצוקה זו נראה בימים חמים במיוחד או קרים במיוחד, כאשר צריכת החשמל בשיאה. לאור האמור לעיל, כל תושב מדינת ישראל צריך לזכור שאין לנו אנרגיה מיותרת לבזבז וצריך לחסוך בחשמל, גם אם יש לנו את היכולת הכלכלית לממן את צריכת היתר.

חיסכון באנרגיה ושמירה על איכות הסביבה

פרט חשוב נוסף הוא שמירה על איכות הסביבה. בעצם דודי שמש מנצלים אנרגיה זמינה, שמצויה בשפע בארץ, והיא אנרגיית השמש. שימוש באנרגיה זו לא יוצר זיהום אוויר, ולכן מומלץ מאוד להשתמש בדוד שמש כל עוד הדבר אפשרי.
בימים שבהם מדברים רבות על התחממות כדור הארץ ועל הצורך לצמצם את פליטת גזי החממה, כל אדם צריך לעשות את השיקול איפה הוא יכול להצטמצם כדי לא להוסיף לזיהום ההולך וגובר. צמצום זיהום האוויר הוא למעשה חובתנו כלפי הילדים שלנו. השאיפה היא להשאיר להם בירושה עולם נקי יותר.
 

שימוש בדודי שמש לצורך השפעה על תפועות מערכתיות

אבל מה אני, אדם יחיד, יכול לעשות כדי להשפיע על תופעות מערכתיות, כמו התחממות כדור הארץ וצמצום זיהום האוויר העולמי?

התשובה היא הכול! כי אם כל אחד יקדיש לנושא האקולוגי קצת מאמץ, הוא יגלה שיש באפשרותו לחסוך המון מבלי לוותר על כלום. מקרה דודי השמש מהווה דוגמה בולטת במיוחד לנושא החיסכון, משום שבעצם לא צריך לוותר על מים חמים אלא להתקין דודי שמש, וכל עוד תהיה שמש, יהיו מים חמים.


לפרטים ולהזמנות, התקשרו לחברת טל סחר.
 


 
דודי שמש
 
דודי שמש
 
דודי שמש