טל סחר - דודי שמש
 
 
 
 
1800-534-700
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

דוד חשמלי הדרך המהירה והפשוטה לחימום מים

 
 

דוד חשמלי הדרך המהירה והפשוטה לחימום מים

 
יום ארוך בעבודה יכול להיות הרבה יותר מבאס כשאתם חוזרים הביתה בשעה מאוד מאוחרת ומגלים שהכול פקוק. גם אחרי שאתם מגיעים לביתכם אתם רק רוצים להתקלח במקלחת חמה שתשטוף את מי הגשמים שהרטיבו לכם את הבגדים ואת הגוף ולהיכנס מתחת לפוך. אמנם בחורף תסריט כזה יכול להיות נחמד מאוד אבל ממש לא נחמד לגלות שצריך לחכות שהדוד יתחמם במשך שעה לפחות. יש לכם כמה אפשרויות: או שתחכו שעה או שתיכנסו למיטה בלי להתקלח. מי שרוצה מנוע מתרחישים כאלו לקרות יתקין דוד חשמלי שיסדר לו מקלחת מהירה ביותר.

 
 

דוד חשמלי: הדרך המהירה והפשוטה לחימום מים

 
 
  • דוד חשמלי נותן לכם אפשרות ליהנות ממים חמים במהירות הבזק. בעוד דוד שמש הוא דוד גדול מאוד שאמנם בקיץ יכול להתחמם באופן רציף בגלל השמש בחמה, בחורף אתם תסבלו מהמתנה ארוכה למים. דוד חשמלי הוא דוד קטן יותר שנותן לכם להתקלח מהר מאוד גם בקיץ וגם בחורף. בכל העונות כדי להתקלח תצטרכו להדליק את הדוד לפני שאתם מתקלחים, אך לפני שזה נשמע לכם חיסרון בחודשי הקיץ, החימום לוקח במקסימום עשרים דקות עד חצי שעה.

  • חימום מים בדוד חשמלי מתבצע בצורה מהירה ביותר בעיקר בגלל הגודל של הדוד. דוד חשמלי מציג מיכל שניתן להתאמה בהתאם לכמות הנפשות. כך משפחה של חמישה נפשות יכולה להתקין מיכל גדול יותר מאשר אדם שגר לבד או עם בת זוגתו. דוד חשמלי מחמם בצורה יעילה ביותר ללא כל המערכת הסולרית שאינה נחוצה לחימום מהיר במיוחד.

  • דוד חשמלי חוסך באנרגיה על ידי טיימר. ניתן להתקין טיימר והיום רוב הדודים החשמליים מגיעים עם טיימר מובנה. כך ניתן לקבוע מתי הדוד יפסיק את פעולת החימום באופן אוטומטי.

 
 
דוד חשמלי לחימום מהיר
 
 
 

ניתן להציב את הדוד בתוך הבית

 
דוד חשמלי ניתן להציב בתוך הבית מה שמקל מאוד על התחזוקה שלו ועל זיהוי הבעיות וטיפולן. בעוד דוד שמש צריך להיות על הגג, דוד חשמלי יכול להיות בתוך המקלחת או בתוך גומחה מובנית בקיר שמיועדת לו וכך גם ניתן לבודד את האזור ולשמור על המים חמים.