דודי שמש של טל סחר – חזקים יותר, מחממים יותר, יפים יותר

 
דודי שמש מותקנים היום כמעט על כל גג של בית – וזאת מתוך הבנה שזאת הדרך היעילה ביותר והחסכונית ביותר ליהנות ממים חמים. אחרי הכול, ישראל היא ארץ שטופת שמש ואין כמו לנצל את המשאב הטבעי המופלא הזה כדי ליהנות ממים חמים. הניצול היעיל ביותר של קרני השמש לטובת חימום המים מתבצע בעזרת דודי השמש המותקנים היום על רוב גגות המבנים שנבנים בארץ, כאשר איכות דוד שמש היא זו שמשפיעה על יעילותו.

אם גם אתם רוצים ליהנות מכל היתרונות של דודי שמש של טל סחר – צרו עמנו קשר טלפוני או דרך האתר ונשמח לספק לכם דודי שמש איכותיים ושירותי התקנה מקצועיים.

דודי שמש שלנו מצטיינים באיכותם, ועולים על פני כל המתחרים בזכות מספר יתרונות חשובים

  • ציפוי אמאייל – כל הדוודים של טל סחר מצופים באמאייל, אשר מונע החלדה של החלקים הפנימיים של הדוד, מונע הצטברות של חיידקים על הדפנות ומסייע מאוד במניעה של הצטברות אבנית.
  • שכבת בידוד עבה יותר – לדודי השמש של טל סחר שכבת בידוד בעובי של 4 מ"מ ולא של 3 מ"מ כמו זו שקיימת בדוודים המתחרים. שכבה זו מסייעת מאוד בשמירה על הטמפרטורה הגבוהה של המים, ומאפשרת לכם ליהנות ממים חמים למשך הרבה יותר זמן.
  • חוזק ויציבות – דודי שמש של טל סחר מיוצרים מחומרים חזקים ועמידים, המאפשרים לכם ליהנות מדוד שמש עמיד בפני כל פגעי מזג האוויר, אשר לא תצטרכו להחליף חדשות לבקרים.
 
  • כל גודל רצוי – הדוודים של טל סחר מגיעים במבחר גדלים, כך שכל אחד יכול לבחור את דוד השמש המתאים למספר הנפשות המתגוררות בבית ולשלם רק עבור הצריכה האמיתית של המים.
  • אחריות - אחריות מלאה על מוצרי החברה למשך 4 שנים .
אם אתם רוצים ליהנות ממים חמים באמת תוך חיסכון משמעותי בהוצאות החשמל
אתם צריכים דודי שמש של טל סחר.
לקבלת מידע נוסף ולהזמנת דודי שמש העומדים בכל דרישות מכון התקנים
ומספקים לכם מים חמים לאורך זמן באחריות – חייגו עכשיו 700 - 534 - 1800 
דודי שמש
 
דודי שמש
 
דודי שמש