טל סחר - דודי שמש
 
 
 
 
1800-534-700
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

דוד שמש ברמת השרון

 
דודי שמש ברמת השרון צריכים להיבחר בקפידה. יש כמה דברים שאתם חייבים לזכור לפני שאתם בוחרים וזאת כדי לבחור בצורה נבונה לטווח הארוך. מעבר לעובדה שצריך להשקיע בבחירת דוד שמש עמיד ואיכותי אפילו אם יהיה יקר יותר, יש עוד כמה דברים שכדאי לדעת לגבי המוצר הנפלא והחשוב הזה.

 

מי צריך דוד שמש ברמת השרון?

 
דודי שמש הם מצרך מבוקש מאוד בישראל. אפשר לראות את דודי השמש על כל כך הרבה גגות ברחבי הארץ וזה מסביר עד כמה החיסכון הכספי משמעותי למשפחות בישראל, כך שאפילו כשאין אפשרות להתקין את הדוד על הגג יש כבר פתרונות חלופיים כמו למשל דוד שמש מחליף חום וכולה.

למעשה לא רק המגזר הפרטי נעזר בדודי שמש אלא גם עסקים ומפעלים שונים שרוצים לנצל את העובדה שהשמש בישראל יוקדת ברוב ימות השנה וכך אפשר לקבל את החימום הכי זול שיש. בריכות ציבוריות, מפעלים ובתי מלאכה, מכוני ספא וחדרי כושר שבהם יש מלתחות, כול אלו צריכים דודי שמש יעילים.

 
 
דוד שמש ברמת השרון
 
 

מה חשוב לזכור לפני שקונים דוד שמש חדש?

 
 
 
  • התאמה לצרכים הם צמד מלים החשובות ביותר בבחירת דוד שמש. אם לא תבחרו דוד שמש שמתאים לצרכים שלכם הוא יכול להיות בדיוק ההיפך ממה שאתם מצפים שהוא יהיה: הוא יספק לכם מקלחת אחרי זמן רב של המתנה, הוא לא יהיה חסכוני בכלל, הוא יכול להיות יקר מאוד ולא נוח לשימוש כך שיצדיק את המחיר וכולה. יש צורך להתאים את המיכל לסוג הדירה שלכם, את הנפח שלו לכמות הנפשות ולאופי השימוש בו ולשם כך אפשר לקבל ייעוץ מקצועי.


  • דוד שמש אמין ואיכותי הוא עניין של ברירת מחדל בבחירת דוד שמש אך השאלה היא האם אתם יודעים עד כמה הוא אמין ואיכותי באמת. אמנם דוד שמש כזה יכול לעלות יותר מדוד שמש של יצרניות פחות מוכרות שנחשבות לפחות טובות, אך עדיין החיסכון בעתיד יהיה שווה כל שקל שתשקיעו. א אתם בוחרים דוד שמש טוב, הוא יחסוך לכם גם בתחזוקה וגם בשוטף.


  • כמה עולה ההתקנה של דוד השמש? אסור לשכוח שההתקנה של דוד השמש לרוב לא תהיה חלק מהמחיר הכללי. יכול להיות שזה יפתיע אתכם לרעה וזה פשוט סתם יהיה מבאס להוציא עוד כסף מהכיס אחרי שכבר חשבתם שהתשלום כולו מאחוריכם. אמנם ההתקנה תעלה כמה מאות שקלים, לרוב 300-600 שקלים, וזאת בהתאם לתנאי השטח בהתקנה ולגודל הדוד, שזה מחיר נמוך ביחס לעלות של הדוד עצמו, אך בכל זאת יש לזכור זאת בעיקר בסקר השוק.


  • האם יש אחריות על הדוד? כל דוד שמש חייב להגיע באחריות של לפחות 5 שנים ויש חברות שמעניקות אותה גם ל-7 שנים. ללא אחריות לא תוכלו להיות בטוחים שאתם קונים מהחברה הנכונה ולא תהיו בטוחים באיכותו של הדוד.

 
 
 
 
 
 
יוצר: Юкатан
"חלק מהזכויות שמורות לפי CC BY-SA 4.0"
 
 
 

איך נשיג את דוד השמש הכי טוב עבורנו

 
אם אתם צריכים לבחור דודי שמש ברמת השרון אתם חייבים לבצע סקר שוק. ללא ביצוע סקר שוק לא תועלו לדעת האם אתם עושים את הבחירה הנכונה והמשתלמת ביותר.

למעשה סקר השוק מאפשר לכם להשוות בין כל החברות שפועלות בתחום כאשר ההשוואה צריכה להיות בכל הפרמטרים: מה המחיר שמוצע לכם עבור הדוד? מה המחיר שמוצע לכם עבור ההתקנה? עד כמה החברה נשמעת לכם אמינה? האם יש עליה המלצות? כמובן שיש צורך לבדוק עוד כמה דברים לגבי החברה כמו למשל אזור הפעילות שלה וכמובן גם את סוגי דודי השמש שיש לה, כיוון שיש דודים עמידים יותר ופחות.