טל סחר - דודי שמש
 
 
 
 
1800-534-700
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

חימום מים מהיר בחורף

 

אי אפשר לעבור את החורף ללא מים חמים

 
החורף הישראלי, על אף היותו חורף יחסית חם עדיין משנה לנו את חיי היום יום. הקור בחוץ, הגשם, הבוץ ישר גורמים לנו לפנטז על הרגע שנגיע למקלחת החמה ונשטוף את היום מעלינו. מים חמים בחורף הם חשובים לצורך איכות חיים נורמטיבית. אז לפני בואו של החורף זהו הזמן לוודא כי כל המערכות פועלות ולהבטיח לעצמנו חורף חם.

 

איך לדאוג לחימום מים בחורף

 
כמה טיפים כדי שתעברו את החורף הזה עם מים חמים המגיעים במהירות

  • בחרו בדוד המתאים ביותר עבורכם – היצע הדודים בשוק הוא גדול ותוכלו למצוא בעבורכם את הדוד האידיאלי שידאג לכם לאיכות חימום מים במהירות לאורך כל החורף. ישנם סוגי דודים המתאימים לסוגי דירות שונים. דירות בעלות גג יוכלו להשתמש בדוד שמש, ישנם דודי שמש חזקים אלו יספקו לכם מים חמים תוך דקות אחדות. למי שאין גג יש מגוון של דודי חשמל הפועלים על כמות חשמל קטנה ככל שניתן כדי להישאר ידידותיים למשתמש ולסביבה, דודי חשמל הם דודים חזקים שיכולים לספק לכם מים חמים תוך מספר דקות בלבד.

  • הזמינו דוד מחברה עם ניסיון ואחריות – דוד מכל סוג שהוא, שמש או חשמל או כל פתרון חימום מים אחר הוא השקעה. בגלל חשיבות המים החמים בחורף חשוב אף יותר איכות הדוד ואיכות ההתקנה שלו. וודאו שאתם בוחרים בחברה עם היצע גדול, ניסיון בתחום ואחריות שניתנת לכם לכל מקרה שלא יהיה. לחברות המובילות בתחום גם יהיו פתרונות ידידותיים לסביבה שחשובה לכולנו וכולנו משפיעים עליה.

  • תכננו את עבודת הדוד שלכם לקבלת מים חמים בזמן – מומלץ לנהל את חימום המים בצורה נכונה מבחינת צריכת חשמל ושעות עבודה של הדוד יש לכך משמעות רבה מבחינה כלכלית. ישנם מגוון שעוני עצר, טיימרים, היכולים לסייע לכם בפתרון בעיה זו. תכננו את שימושי המים החמים כך שצריכת החשמל של הדוד תהיה נכונה. צריכה נכונה תביא לשימוש יעיל יותר בחשמל ובכך יכולה לחסוך לכם בסוף החודש. נסו לרכז את המקלחות בבית לאותה השעה פחות או יותר ובכך לרכז את עבודת הדוד לאותה השעה.

 
חימום מים
 

טל סחר חברה שתדאג לכם לכל מה שאתם צריכים

 

טל סחר חברה מקצועית המתמחה בכל סוגי הדודים, בהתקנה, חימום מים וליווי אישי מקצועי. תוכלו להתייעץ עם אנשי החברה לגבי איזה דוד הכי מתאים לכם, מה תהיה צריכת החשמל שלו ומתי כדי להפעיל אותו. תוכלו להנות משירות ברמה הכי גבוהה בארץ !

המומחים של טל סחר ילוו אתכם בכל התהליך של בחירת הדוד הנכון עבורכם, התקנתו, שימושו היום יומי. חימום מים חשוב לכולנו על מנת שיהיה לנו חורף חם – לא מתפשרים דודי טל סחר.