טל סחר - דודי שמש
 
 
 
 
1800-534-700
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

כמה עולה דוד שמש חדש ?

 

דודי שמש שיפרו בצורה משמעותית את חיינו וכיום ניתן למצוא אותם בבתים רבים

 
דודי שמש הינם דודים אשר עושים שימוש באנרגיית השמש לשם חימום המים בהם, דבר אשר חוסך רבות בצריכת החשמל לשם חימום
מים וכן בהוצאות כלכליות. מסיבה זו, רבים בוחרים לרכוש דוד שמש לביתם, כאשר חשוב לדעת כמה עולה רכישה זו בכדי להיערך לכך מראש.
 

אז מה משפיע על מחיר דוד שמש ?

 

נפח הדוד

 
נפח הדוד הינו אחד מהגורמים המשפיעים ביותר על מחירו, ואותו יש להתאים לכמות צריכת המים של הבית. באופן כללי, כל אדם צורך בממוצע כשלושים ליטרים של מים ביום, כך שיש לכפול את מספר הנפשות בבית בשלושים בכדי לקבל את נפח הדוד הרצוי. כיום נפחים סטנדרטיים של דודים הינם 80, 120 ו150 ליטרים, כאשר מומלץ לבחור בנפח הגדול יותר מהנפח הנדרש על פי החישוב. ככל שנפח הדוד עולה- כך עולה גם מחירו.
 

איכות הדוד

 
דודי שמש מגיעים כיום במגוון רחב של איכויות אשר מושפעות מכלל הגורמים המרכיבים אותם כגון חומר הבידוד, ציפוי הדוד, דירוג אנרגטי ועוד. ככל שהדוד איכותי יותר, כך עולה גם מחירו, אולם לרוב משמעות הדבר הינה גם חסכון כלכלי בטווח הארוך על טיפול בדוד או צריכת חשמל.
 
 

החברה המייצרת

 
כמו בכל תחום, גם בתחום ייצור הדודים אנו רואים חברות מוכרות יותר או פחות, אשר שמם משפיע על מחיר הדודים שלהם. חברות מוכרות בתחום ייצור דודי השמש דורשות מחירים גבוהים יותר עבור דודים באיכות מסוימת מאשר חברות מוכרות פחות.

 

סוג ההתקנה הנדרשת

 
ההתקנה הנדרשת לדוד מושפעת מהגג, והיא אינה ניתנת לשינוי. מחיר ההתקנה נוסף גם הוא על מחיר הדוד עצמו, כאשר ככל שההתקנה מורכבת יותר כך נצטרך לשלם יותר עבורה.
 
 
מחיר דודי שמש