טל סחר - דודי שמש
 
 
 
 
1800-534-700
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מאיץ חום בדודי שמש

 

חימום מהיר של מים הוא צורך שקיים במצבים רבים

 
חימום מים הוא כמובן צורך שקיים בבית של כל אחד ואחד מאתנו, ואת זה אתם כבר יודעים טוב. אתם משקיעים לא מעט בדודי שמש או בדודי חשמל, בכדי להבטיח שחימום המים בבית שלכם יתבצע על הצד הטוב ביותר, וזוהי השקעה חשובה ביותר עבור חיי הבית שלכם. עם זאת, מה עושים כאשר רוצים לחמם מים מהר? מה עושים כאשר אין לנו זמן לחכות לחימום הסולארי של דוד שמש או לחימום חשמלי של כל הדוד, שיכול לקחת הרבה מאוד זמן? במצב כזה, התקנה של מאיץ חום יכולה להיות פתרון איכותי ביותר
 

מדוע כדאי להתקין מאיץ חום בדודי שמש, וכיצד עושים זאת?

 

מדוע זה כדאי ?

 
מאיץ חום מבצע בדיוק את מה שמשתמע משמו – הוא מחמם מים במהירות רבה, בכדי לתת לנו כמות מסוימת של מים שאיתה אנחנו יכולים להתקלח גם בהתראה קצרה. זה כדאי מאוד אם אנחנו רוצים להבטיח שגם חימום מים ומידי של מים יספיק לנו במצבים בהם אנחנו ממהרים ורוצים מים חמים במקלחת. מאיץ החום עצמו הנו התקן בצורת חרוט, המותקן על גוף החימום של דוד שמש ויוצר מרווח צר של כמה ליטרים של מים בכל פעם, שעוברים חימום מהיר מאוד בשל קרבתם לגוף החימום.
 

 

איך מתקינים אותו?

 
התקנה של מאיץ חום בדוד שמש מורכבת על גבי גוף החימום, ומתבצעת בצורה מקצועית על ידי אנשי מקצוע בתחום. ההתקנה כוללת הלבשה של מאיץ החום על גבי גוף החימום, והמאיץ עצמו מיוצר בצורה שמאפשרת בדיוק את זה. לאחר מכן ישנה הברגה וחיבור, ולמעשה המאיץ מותקן והעבודה שלו מתחילה – לא מדובר פה ברכיב חשמלי מורכב, אלא ברכיב פיזי שיוצר הפרדה של המים ומנצל את התכונה של המים החמים, שנוטים לעלות גבוה יותר מרגע החימום שלהם.

 

אם אתם רוצים להתקין מאיץ חום בדוד השמש שלכם, פנו לטל סחר

 
טל סחר מבצעים כל עבודה שנחוצה עבור דוד השמש שלכם, כולל התקנת דוד שמש או דודי חשמל והתקנה של מאיצי חום עבור הדוד שלכם.