טל סחר - דודי שמש
 
 
 
 
1800-534-700
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מה זה בוילר?

 
בוילר, או בשמו הנוסף, דוד המים, הוא המערכת שאחראית על חימום מים, על ידי שימוש בחשמל כאשר מדובר בדוד חשמלי או על ידי שימוש במערכת סולארית, שפועלת על בסיס חום השמש כאשר מדובר בדוד שמש.

הבוילר הוא מוצר בסיס בחברה המערבית, ומזמן הפך לאחד כזה שנמצא בכל בית, מפעל ואף משרד. בימי החורף הקרים, כאשר חום השמש אינו מספיק לבדו לחמם את המים ואנו זקוקים למים חמים מהרגיל למקלחת שלנו, הדוד החשמלי הוא זה שבעיקר משמש אותנו. לעומת זאת, בימי הקיץ החמים דוד השמש הוא זה שאנו עושים בו יותר שימוש.

 

על מה חשוב לשים את הדעת כאשר רוכשים בוילר חדש

 

שהחברה המייצרת אותו עומדת בכל התקנים הדרושים

 
 
בוילר, ככל מוצר חשמלי, צריך לעמוד בתקני בטיחות מחמירים, הן על ידי המדינה בה הוא מיוצר, והן על ידי המדינה בה הוא משווק. שימו לב, לרכוש את הדוד שלכם מחברה אמינה בעלת כל האסמכתאות הנחוצות בעיקר בשביל להיות רגועים, שלא נשקפת לכם סכנה בטיחותית בביתכם.

 

שהמוצר מתאים לאופי המשתמש בו

 
בבית או במפעל, לשימוש אישי או מסחרי, לצרכים מועטים או רבים ועוד ועוד. כל אלה, הם פרמטרים שיש להביא בחשבון כאשר עומדים בפני רכישת בוילר חדש. השיקול נכון גם מבחינה בטיחותית וגם מבחינה כלכלית ,מאחר דוד לצרכים אישיים צורך הרבה פחות חשמל מזה המיוצר לצרכים מסחריים או תעשייתיים. חשוב להשתמש בשירותיה של חברה, שתספק לכם מענה מדויק דיו לצרכים המשתנים של כל לקוח.
 
בוילר
 

למי שמחפש שירות אמין וחמים בכל הנוגע לדוד המים שלו- טל סחר הוא הקץ לחיפושים
 

טל סחר מייצרת דודי שמש עבור קהל לקוחות רחב, מפרטיים ועד מסחריים.
השירות המוענק על ידינו נעשה על ידי הטובים שבבעלי המקצוע, תוך התחשבות בצרכים האישיים של כל אחד ואחת מכם בהתאם לבוילר הספציפי שלו אתם זקוקים.
אנו עומדים בכל תקני הבטיחות מהמחמירים ביותר ונשמח להוכיח זאת הן בשירות האמין והמקצועי והן במוצרים ברמת הגימור מהגבוהות ביותר.