טל סחר - דודי שמש
 
 
 
 
1800-534-700
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מה זה קולטים לדוד שמש

 
 

מים חמים הם הבסיס לאיכות חיים

 
מים חמים הם ממזמן כבר לא פריבילגיה אלא הכרח על מנת לקיים חיים נורמטיביים. לא היינו יכולים לקיים חיים בלי מים חמים למקלחת, לכביסה ולשטיפת כלים. לכל תושב במדינה הצורך מים חמים יש דוד המחמם את המים עבורו. הדוד הוא מכשיר פופולארי הקיים כבר בכל בית, אך כמה אנו באמת יודעים על הדוד שיש לנו? ישנם שני סוגים של דודים שמש ודוד חשמל. דוד שמש עובד אך ורק על ידי חום מהשמש, באמצעות קולטים לדוד שמש הוא מסוגל לקלוט את האור מהשמש ולהפוך אותו לאנרגיה חשמלית.
 

אז מה הם קולטים לדוד שמש?

 

  • איך זה נראה? – קולטי שמש הם למעשה שני לוחות גדולים, מלבניים, הגדלים משתנים לפי גודל הדוד המבוקש אך הממוצע עומד על מטר וחצי לאורך ומטר לרוחב. לוחות אלו בעלי ציפוי שקוף ומבנה שחור על מנת שיוכלו לקלוט קרני שמש ביעילות. לרוב לא תזכו לראות קולטים לדוד שמש מכיוון שממקמים אותם גבוה על גגות כדי לייעל את עבודתם.

  • איך זה פועל? – דודי שמש מבוססים על קולטים, שהם כפי שנאמר לוחות מלבניים גדולים וכהים. את הלוחות האלה ממקמים אנשי מקצוע מיומנים על הגגות של הבניינים או הבית שלנו. הלוחות צריכים לעמוד בזווית אלכסונית אל מול השמש. תפקידם של הלוחות הוא לקלוט אנרגיה סולארית מהשמש, אנרגיה שהיא משאב חינם שכולנו זוכים בו יום יום, ובעצם להפוך אותה לאנרגיה חשמלית אמתית שתחמם את המים הנמצאים במיכל הדוד. באמצעות שימוש במשאב טבע השימוש בדוד הופך יעיל יותר וירוק יותר.

  • יתרונות קולטי שמש – קולטים לדוד שמש הם השיטה החסכונית והידידותית ביותר לסביבה על מנת לצרוך מים חמים. השימוש באנרגיה טבעית כל כך שמספקת לנו השמש ממילא בכל יום, היכולת להפוך אנרגיה זאת לאנרגיה חשמלית היא מהפכנית. באמצעות קולטים אלו אנו נהנים ממים חמים ברמה גבוהה ובחיסכון באנרגיה שתורם לאיכות הסביבה. באמצעות שימוש בקולטי שמש אנו מצמצמים את צריכת החשמל ובכך את הייצור שלו, ידוע שתהליך ייצור חשמל כולל בתוכו שריפות ובערות של חומרים מזהמים שהורסים את הסביבה של כולנו. הצעד האחראי לאור ההתחממות הגלובלית הוא לעבור לשימוש באנרגיה סולארית
 
 
קולטי שמש - טל סחר
 
 

טל סחר קולטי שמש מספר 1 בארץ

 
חברת טל סחר היא חברה המתמחה בקולטים לדוד שמש ותשמח להעניק לכם שירות וליווי אישי צמוד לאורך כל הדרך. החברה תעניק לכם את הידע לגבי הדוד אותו אתם מתכוונים לרכוש ותדריך אתכם בתהליכים של התקנתו.

טל סחר היא חברה הדוגלת באיכות הסביבה ולכן אנו ממליצים על שימוש בקולטים לדוד שמש. בשימוש זה אנו חוסכים שימוש בחשמל ושומרים על כדור הארץ שלנו מהתחממות גלובלית וזיהומים שלא ניתן לתקן לאחר מכן.