טל סחר - דודי שמש
 
 
 
 
1800-534-700
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מה קורה כששוכחים דוד שמש דולק ?

 
 
מים חמים אשר זורמים בברזי הבית הם פריבילגיה שאנו נהנים ממנה מידי יום, נסו לדמיין את שגרת חייכם ללא מים חמים בבית, ללא מקלחת חמה או מים לשטיפת כלים זהו מצב בלתי נתפס. היום כדי לחמם מים בצורה יעילה ואקולוגית משתמשים אנשים רבים בדודי שמש. דוד שמש הינו מתקן אשר מאפשר חימום של כמות רבה של מים באמצעות אנרגיית השמש בלבד. זוהי שיטה יעילה וחסכונית בחשמל, אשר מאפשרת לאנשים רבים להנות ממים חמים לאורך כל השנה.

 

איך דודי שמש עובדים ?

 
דודי שמש פועלים בצורה יעילה על אנרגיה סולארית הנוצרת מקרני השמש, דוד שמש מורכב משני חלקים עיקריים. החלק הראשון הוא קולטני השמש, מדובר בתיבה מלבנית שלרוב עשויה ממתכת, בתוך הקולטן עובר צינור צבוע בצבע שחור, בצינור זה עוברים המים ומתחממים. המים החמים נאספים בחלק השני של דוד השמש והוא מכל המים. זהו מיכל פח מיוחד אשר נועד לשמור על המים שחוממו עד רגע השימוש. ככל שהמיכל גדול יותר כך ניתן לאגור יותר מים חמים לכל שימוש. קיימים דודי שמש לשימוש פרטי, תעשייתי ושימושים נוספים, דודי שמש יעילים יותר בחודשי הקיץ החמים.


  • מה קורה ששכוחים דוד שמש דולק ? דודי שמש משמשים אנשים רבים מידי יום, אך כמו בכל מכשיר חשמלי, בשימוש לא נכון יכולות להיווצר תקלות. אחת התקלות השכיחות בדודים מהסוג הזה הינה פיצוץ הדוד. תקלה זו נגרמת כאשר הדוד נשאר דולק למשך יותר מידי זמן. נוסף למערכת החימום הסולרית בכל דוד שמש ישנו גם מנגנון חשמלי על מנת להבטיח מים חמים גם בימים שאין שמש. כאשר שוכחים את דוד השמש דולק הטמפרטורה של המים יכולה לעלות לחום גבוה אשר יגרום באופן מיידי לפיצוץ הדוד.

  • איך נמנע מתקלות בדוד שמש ? על מנת למנוע את התקלות בדוד השמש ולשמור על תפקודו התקין לזמן רב, חשוב מאד להתקין תרמוסטט. תפקיד התרמוסטט הוא למדוד את טמפרטורת הדוד בכל עת, כאשר הטמפרטורה של הדוד חוצה את 70 מעלות התרמוסטט מכבה באופן אוטומטי את הדוד. כך ניתן למנוע את פיצוץ הדוד ולשמור עליו לזמן רב יותר.

 
להזמנת דוד שמש חדש צרו קשר עם טל סחר -דודי השמש החזקים במדינה עוד היום
 
 
 
איך דודי שמש עובדים?
 
 
 

נתקלתם בתקלה בדוד? זה הזמן לקרוא לטובים ביותר

 

אם אתם סובלים מתקלה בדוד שלכם, זה הזמן לבחור בחברה מקצועית עם ניסיון בתחום שתוכל לעזור לכם בכל תקלה בתחום הדודים. חברת טל סחר היא חברה מובילה לדודים בישראל. החברה מבצעת תיקונים בכל סוגי הדודים תוך מתן שירות אישי ברמה הגבוהה ביותר. טל סחר מעניקה שירותים לאנשים פרטיים וחברות מסחריות רבות ברחבי הארץ. נוסף לתיקונים החברה מבצעת התקנה של דודי שמש וכן החלפתם במידת הצורך. אם אתם רוצים להיות בטוחים שאתם מקבלים את הטוב ביותר – טל סחר, דוד השמש החזק במדינה.