טל סחר - דודי שמש
 
 
 
 
1800-534-700
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

דודי שמש של טל סחר

 
אם אתם רוצים ליהנות ממים חמים באמת תוך חיסכון משמעותי בהוצאות החשמל
אתם צריכים דודי שמש של טל סחר.
לקבלת מידע נוסף ולהזמנת דודי שמש העומדים בכל דרישות מכון התקנים
ומספקים לכם מים חמים לאורך זמן באחריות – חייגו עכשיו 700 - 534 - 1800

 

דודי השמש של טל סחר – חזקים יותר, מחממים יותר, יפים יותר

 
דודי שמש מותקנים היום כמעט על כל גג של בית – וזאת מתוך הבנה שזאת הדרך היעילה ביותר והחסכונית ביותר ליהנות ממים חמים. אחרי הכול, ישראל היא ארץ שטופת שמש ואין כמו לנצל את המשאב הטבעי המופלא הזה כדי ליהנות ממים חמים. הניצול היעיל ביותר של קרני השמש לטובת חימום המים מתבצע בעזרת דודי השמש המותקנים היום על רוב גגות המבנים שנבנים בארץ, כאשר איכות הדוד היא זו שמשפיעה על יעילותו.

 

הדוודים של טל סחר מצטיינים באיכותם, ועולים על פני כל המתחרים בזכות מספר יתרונות חשובים:

 
 
  • ציפוי אמאייל – כל הדוודים של טל סחר מצופים באמאייל, אשר מונע החלדה של החלקים הפנימיים של הדוד, מונע הצטברות של חיידקים על הדפנות ומסייע מאוד במניעה של הצטברות אבנית.

  • שכבת בידוד עבה יותר – לדודי השמש של טל סחר שכבת בידוד בעובי של 4 מ"מ ולא של 3 מ"מ כמו זו שקיימת בדוודים המתחרים. שכבה זו מסייעת מאוד בשמירה על הטמפרטורה הגבוהה של המים, ומאפשרת לכם ליהנות ממים חמים למשך הרבה יותר זמן.

  • חוזק ויציבות – דודי שמש של טל סחר מיוצרים מחומרים חזקים ועמידים, המאפשרים לכם ליהנות מדוד שמש עמיד בפני כל פגעי מזג האוויר, אשר לא תצטרכו להחליף חדשות לבקרים.

  • כל גודל רצוי – הדוודים של טל סחר מגיעים במבחר גדלים, כך שכל אחד יכול לבחור את דוד השמש המתאים למספר הנפשות המתגוררות בבית ולשלם רק עבור הצריכה האמיתית של המים.

  • אחריות מלאה – כל דודי השמש שלנו מגיעים אליכם עם אחריות מלאה מטעם החברה. אחריות זאת מאפשרת לכם להזמין את צוות הטכנאים שלנו בכל מקרה של שאלה או תקלה.
 
 
 
דוד חשמלי - טל סחר
 

לקריאה נוספת :

 
 

כיצד יש לנקות דוד שמש?

 
בבתים בהם מותקן דוד שמש קשה מאוד לדמיין את החיים בלעדיו, בייחוד בימות הקיץ והאביב בהם השמש זורחת כל היום ותמיד יש מים חמים, תוך שמירה על חשבון חשמל נמוך. בכדי ליהנות מדוד השמש שלכם לאורך זמן חשוב מאוד להקפיד לנקות אותו אחת לתקופה כדי לשמור עליו משחיקה והתיישנות ובכך גם להגדיל את אורך החיים שלו.
 

כמה דגשים לניקיון דוד השמש שלכם:

 
ניקיון דוד שמש מתחלק לכמה חלקים, הכוללים ניקיון חיצוני ופנימי של הדוד.

  • ניקיון הקולטנים – קולטניו של דוד שמש עומדים תחת כיפת השמיים לאורך כל ימות השנה והם חשופים לחום, קור, רוח, גשמים, וכמובן גם לשמש עזה. במהלך השנה מצטבר אבק רב על הקולטנים אשר מקטין את יעילותם. כמו כן, יכולים להצטבר עלים, ענפים יבשים ועוד סוגי לכלוך לאורך הזמן. לכן, חשוב להקפיד לנקות את הקולטנים ואת סביבתם בכדי לשמור על יעילות הקליטה שלהם ובכך להגדיל את כמות האנרגיה הסולרית הנקלטת על ידם.

  • ניקיון מיכל וצינורות המים – המים בארץ הם מים קשים ולכן משאירים כמויות רבות של אבנית בצינורות ובמיכל המים בדוד שמש. מומלץ להקפיד על ניקיון יעיל ואיכותי של האבנית אחת לתקופה בכדי לשמור על תקינות המיכל והצינורות. כמו כן, יש להימנע משימוש בחומרי ניקוי להסרת אבנית מאחר ואחר כך הם ייכנסו למחזור המים הביתי שלכם וזה ירעיל את מי השתייה שלכם.

  • מניעת חלודה – דוד השמש נמצא בחוץ וחשוף לתנאי מזג אוויר שונים, לכן סביר שתיווצר חלודה על מיכל הים ועל הקולטנים. ניתן למנוע את התפשטות החלודה על ידי הקפדה על ניקיון וחידוש הצביעה של המתכות בדוד השמש באמצעות צבע המונע חלודה.
 
 

כדי לשמור על תקינות הדוד שלכם חשוב להקפיד על ניקיון יסודי ומתוזמן

 
 
אם תקפידו לנקות את הדוד שמש אחת לכמה זמן, תוכלו לשמר על יעילותו ותקינותו של הדוד לאורך זמן. כמו כן, תחזוקה נכונה ושוטפת של דוד השמש עשויה למנוע תקלות בהמשך. חשוב לשים לב שבמקרים מסוימים לא תהיה לכם גישה נוחה ובטוחה לדוד ולקולטנים ולכן מומלץ להזמין איש מקצוע שיבצע את ניקיון הדוד במקומכם.
 

לקבלת מידע נוסף ולהזמנת דודי חשמל בסטנדרטים הגבוהים ביותר, חייגו 9316061 - 08 או צרו קשר דרך האתר. צוות טל סחר ישמח לעמוד לשירותכם!