קולטי שמש

אם אתם צריכים קולטי שמש אמינים – אתם צריכים את הקולטים של טל סחר.

טל סחר מתחייבת לספק לכם קולטי שמש באיכות גבוהה אשר:
  • עומדים בכל דרישות מכון התקנים
  • מתאימים לאקלים הישראלי
  • מאפשרים לכם ליהנות מכל היתרונות שלהם במשך הרבה מאוד שנים

מאפשרים לכם ליהנות מכל היתרונות שלהם במשך הרבה מאוד שנים

לקבלת מידע נוסף ולהזמנת קולטי שמש איכותיים חייגו עכשיו 700 - 534 - 1800
טל סחר – קולטי שמש ללא מעצורים

טל סחר מייצרת קולטי שמש בסטנדרטים הגבוהים ביותר. הקולטים בנויים מארגז אשר עשוי מפלדה מגולוונת, דבר אשר מגן על הארז עצמו מפני כל פגעי מזג האוויר לרבות חדירה של מים. בקולטים של טל סחר משולבת טכנולוגיית לייזר אשר מאפשרת ניצול מרבי של קרני השמש לטובת חימום המים, והם מבודדים באמצעות פוליאוריטן מוקצף המוגן באמצעות יריעת אלומיניום – לטובת השמירה על איכות הסביבה.

מובילי המים של הקולט מיוצרים מפלדה או מנחושת ומחוברים לצינורות ראשיים, במטרה לשמור על משטח זרימה אחיד. הזכוכית המותקנת בקולטים הינה בעובי של 3 מ"מ ובעלת שקיפות מלאה – בדיוק על פי דרישות התקן. אטמי הזכוכית הינם אטמים מסוג EPDM העמידים בצורה האופטימלית בטמפרטורות גבוהות, והם מבטיחים אטימות מלאה בפני מים ובפני חום.

כל טכנולוגיית הייצור של קולטי השמש של טל סחר מותאמת לישראל ולאקלים החם של המדינה, והתוצאה היא הרבה פחות סתימות ותקלות אחרות.

יתרונות אלה הופכים את קולטי השמש של טל סחר לקולטים המובילים בישראל, ולא בכדי הם מבוקשים על ידי לקוחות רבים מכל רחבי הארץ.

אם גם אתם רוצים להבטיח לעצמכם מערכת סולארית הכוללת קולטי שמש איכותיים ודודי שמש איכותיים באמת – אתם צריכים את המערכת הסולארית של טל סחר.
 
קולטי שמש

איך מזמינים התקנה של קולטי שמש ודודי שמש?


כל מה שאתם צריכים לעשות הוא ליצור עמנו קשר, לספר לנו מה אתם צריכים ובתוך זמן קצר יהיו אצלכם מתקינים מורשים עם קולטי שמש ודודי שמש העומדים בכל הדרישות של מכון התקנים.

הקולטים והדוודים שלנו מגיעים אליכם עם אחריות מלאה, ולכן גם אם מתרחשת תקלה מסוימת בתוך תקופת האחריות – יש לכם תמיד אל מי לפנות.

לקבלת מידע נוסף ולהזמנות צרו קשר טלפוני או דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.